BOSCH rekomenduoja reguliariai keisti salono filtrą

6 kovo 2013, 23:00

Pagal statistiką, kas trečias Europos Sąjungos gyventojas kenčia nuo alergijos. Alergijos simptomai ypač paaštrėja pavasarį, kai ore padidėja žiedadulkių kiekis. Alergijos simptomai gali sukelti pavojingas situacijas vairuojant.

Aktyvuotos anglies salono filtrai

Norint sumažinti įkvėpiamų teršalų kiekį, rekomenduojama salono filtrą keisti kartą per metus arba kas 15 000 km. Geriausia naudoti aktyvuotos anglies salono filtrą. Įmonės BOSCH eksperto teigimu, aktyvus šio filtro sluoksnis yra išgaunamas iš kokoso riešutų kevalų. Šios technologijos dėka yra pasiekta neįprasta anglies konstrukcija, kur vienas gramas šios medžiagos turi vidinę konstrukciją lygią 1000m2, o vienas šaukštas šios medžiagos atitinka futbolo lauko dydį.

Reikia turėti omenyje, kad keičiant filtrą, reikia išvalyti ir artimiausias detales aplink jį – žarnelės ir kondicionieriaus garintuvą. Siekiant užtikrinti optimalų filtro veiksmingumą, filtras turėtų būti pakeistas prieš artėjant žiedadulkių sezonui.

Standartiniai BOSCH salono filtrai yra pagaminti iš trijų filtravimo medžiagų sluoksnių: pirmasis sluoksnis sulaiko stambiausias dulkes, antrasis sluoksnis sulaiko mikroskopines dulkes, o trečiasis sulaiko mikroląsteles. BOSCH aktyvuotos anglies salono filtrai turi papildomą sluoksnį su aktyviąja anglimi, kuri sugeria dujas, dūmus ir kvapus. Didelis korėtas aktyvuotos anglies paviršius surenka beveik 100 % kenksmingų dujų ir nemalonių kvapų. Taip yra sumažinamas vairuotojo nuovargis, diskomfortas ir psichikos išblaškymas dėl biocheminių priežasčių.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!