Daugiau kaip 8000 „Auto Zeitung“ skaitytojų „Continental“ išrinko geriausia padangų marke

22 kovo 2016, 19:59

• „Continental“ nugalėjo aplenkusi 15 konkurentų;
• Vokietijos „Premium“ padangų markė skaitytojų pripažinimą pelnė jau aštuntą kartą.

Hanoveris, 2016 m. kovo mėn.Automobilininkams skirto „Auto Zeitung“ (Vokietija) žurnalo skaitytojai aštuntą kartą „Continental“ išrinko geriausia padangų marke. Iš viso balsavimui buvo pateikta 16 skirtingų markių padangų. Atsakant į klausimą apie teigiamą patirtį naudojant skirtingų gamintojų padangas, „Premium“ padangos iš Vokietijos nugalėjo ryškia persvara, antroje ir trečioje vietoje daugiausiai balsų surinko atitinkamai Prancūzijos ir Japonijos gamintojų padangos. Apklausoje dalyvavo daugiau kaip 8000 „Auto Zeitung“ skaitytojų, kurie balsavo už geriausius prekių ženklus net 20 skirtingų kategorijų. Iš viso balsavimui buvo pateikta apie 200 prekių ženklų, kurie atstovavo tiek gaminius, tiek ir paslaugų sferą, o balsavimo rezultatai buvo paskelbti 2016 m. 6-ame žurnalo numeryje.

„Aštuntą kartą geriausios padangų markės įvertinimas itin palankiai atspindi pažangiausias padangų technologijas ir gaminio kokybę,“ – apibendrindamas sakė Alexanderis Bahlmannas, Lengvųjų automobilių padangų padalinio komunikacijos vadovas. „Taip pat palankų vertinimą įtakojo ir išskirtinai geri pastarųjų metų „Auto Zeitung“ specialistų atliktų vasarinių ir žieminių padangų testų rezultatai. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad skaitytojai turėjo atsakyti į klausimą vadovaudamiesi savo įspūdžiais, visgi svarbiausias veiksnys buvo teigiama patirtis naudojant mūsų padangas. O tai yra puikus daugelio metų įdirbis, įrodantis, kad mes visada siekiame ir užtikriname aukščiausią kokybę. Todėl, jei mūsų „Premium“ gaminiai pateisina tūkstančių vairuotojų lūkesčius, beveik nėra jokių abejonių, kad jie ir ateityje pasitikės mūsų padangomis“.

www.continental-corporation.com

Oficialusis UEFA EURO 2016™ rėmėjas

Continental plėtoja pažangias technologijas, skirtas žmonių ir krovinių pervežimui. Tarptautinis padangų gamintojas, būdamas patikimas partneris ir automobilinės industrijos tiekėjas, siūlo tvarius, saugius, patogius, individualiai pritaikytus ir prieinamus sprendimus. Korporacijos, kurios sudėtyje yra penki padaliniai – Važiuoklės ir saugumo, Vidaus įrangos, Transmisijos, Padangų ir ContiTech, preliminari 2015 metų apyvarta siekė 39,2 milijardus eurų. Šiuo metu 55 pasaulio šalyse esančiuose įmonės padaliniuose dirba daugiau nei 208 000 darbuotojų.

Padangų padalinys turi 24 tyrimų ir gamybos centrus visame pasaulyje. Platus produktų asortimentas drauge su nuolatinėmis investicijomis į tyrimus ir plėtrą užtikrina ekonomiškumą ir yra ekologiškai saugus. Padangų padalinys yra vienas pirmaujančių pasaulyje padangų gamintojų, turintis daugiau nei 47 000 darbuotojų, kurio 2014 metų apyvarta siekė 9,8 milijardus eurų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!