„Conti Hybrid HT3“ padangos pelnė „iF Design Award“ apdovanojimą

17 vasario 2016, 21:19

• Žemo profilio „Conti Hybrid HT3“ priekabų padangos apdovanotos „Gaminio“ kategorijoje;
• „Continental“ padangos išsiskiria dizainu, inovacijomis, saugumu ir atitinka aplinkosaugos reikalavimus;
• Padangos su didesniu atsparumu dilimui ir 15 proc. mažesniu, degalus taupančiu pasipriešinimu riedėjimui skirtos didiesiems regioninių ir tolimųjų pervežimų vilkikams.

Hanoveris, 2016m. vasario mėn.Nuo 1954 metų vykstančiuose kasmetiniuose „iF Design Award“ apdovanojimuose „Conti Hybrid HT3 445/45 R 19.5“ padangos pelnė daugiausiai ekspertų balų ir aplenkė daugiau kaip 5000 kitų gaminių. Tarptautinė 58 ekspertų komisija šias žemo profilio padangas pripažino geriausiomis „Gaminio“ kategorijoje, vertindami dizainą, inovacijas, saugumą, atitikimą aplinkosaugos reikalavimams ir kitus kriterijus.

„Mes labai džiaugiamės ir didžiuojamės šiuo įvertinimu. „iF Design Award“ apdovanojimas skiriamas vadovaujantis itin aukštais standartais, kurių mes visada laikomės kurdami savo padangas, kai kalbama apie savybes, saugumą ir efektyvumą – kurie, žinoma, taip pat gali būti matomi ir žvelgiant į padangų išvaizdą“, – sako Konstantinas Batschas, EMEA regiono sunkvežimių padangų padalinio viceprezidentas.

„Conti Hybrid HT3 445/45 R 19.5“ yra ypatingai atsparios ir degalus taupančios priekabų ir puspriekabių padangos, specialiai sukurtos pervežimų transportui. Restauruojamas padangos karkasas mažina kompanijų anglies dvideginio taršą ir teigiamai įtakoja tvarų ir tausojantį aplinką krovinių pervežimą. Kaip ir kitos Vokietijos „Premium“ padangų gamintojo „Continental“ padangos, šios taip pat buvo sukurtos Hanoveryje, o jų dizainas atspindi puikias padangų technines charakteristikas. Kompanijos dizaineriai kuria išskirtinę kiekvienos padangų šeimos išvaizdą, apjungdami visus sprendimus gamoje ir užtikrindami, kad „Continental“ prekės ženklas būtų atpažįstamas kiekvienoje padangoje.

„Conti Hybrid HT3 445/45 R 19.5“ žemo profilio padangos pasižymi didelėmis apkrovos galimybėmis ir ilgu tarnavimo laiku. Pritaikyta 9 tonų ašies apkrovai ir būdama žemo profilio, ši padanga leidžia maksimaliai efektyviai išnaudoti 3 metrų vidinį krovinio aukštį, kai yra sumontuota ant didžiųjų vilkikų puspriekabių. Be to, optimalus padangos profilis ir tolygiai paskirstomas svoris lemia, kad protektorius dyla tolygiai, kas užtikrina ilgą tarnavimo laiką. O dėl 15 proc. mažesnio, palyginti su ankstesniu modeliu, pasipriešinimo riedėjimui padangos yra įvertintos aukštu Europos Sąjungos degalų taupymo B įvertinimu.

www.continental-corporation.com

Oficialusis UEFA EURO 2016™ rėmėjas

Continental plėtoja pažangias technologijas, skirtas žmonių ir krovinių pervežimui. Tarptautinis padangų gamintojas, būdamas patikimas partneris ir automobilinės industrijos tiekėjas, siūlo tvarius, saugius, patogius, individualiai pritaikytus ir prieinamus sprendimus. Korporacijos, kurios sudėtyje yra penki padaliniai – Važiuoklės ir saugumo, Vidaus įrangos, Transmisijos, Padangų ir ContiTech, preliminari 2015 metų apyvarta apytiksliai siekė 39,2 milijardus eurų. Šiuo metu 53 pasaulio šalyse esančiuose įmonės padaliniuose dirba daugiau nei 208 000 darbuotojų.

Padangų padalinys turi 24 tyrimų ir gamybos centrus visame pasaulyje. Platus produktų asortimentas drauge su nuolatinėmis investicijomis į tyrimus ir plėtrą užtikrina ekonomiškumą ir yra ekologiškai saugus. Padangų padalinys yra vienas pirmaujančių pasaulyje padangų gamintojų, turintis daugiau nei 47 000 darbuotojų, kurio 2014 metų apyvarta siekė 9,8 milijardus eurų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!