Sudėtingomis sąlygomis „Continental“ užtikrintai įvykdė 2015 metų tikslus

15 sausio 2016, 2:19

• Automobilių pramonės tiekėjas „Continental“ paskelbė preliminarius 2015 m. veiklos rezultatus;
• Pardavimai išaugo iki 14 proc. ir pasiekė maždaug 39,2 mlrd. eurų;
• Patikslintas veiklos pelnas (EBIT) siekia 4,4 mlrd. eurų (11,7 proc. marža);
• 2016 metų planai: maždaug 5 proc. didesni, apytiksliai 41 mlrd. eurų siekiantys pardavimai.

Hanoveris, 2016m. sausio mėn.„Continental“ korporacija apžvelgė sėkmingus fiskalinius 2015 metus. Pernai metų pardavimai siekė apytiksliai 39,2 mlrd. eurų ir patikslintą 11,7 proc. veiklos pelno (EBIT) maržą, tad technologijų kompanija užtikrintai pasiekė užsibrėžtus metų tikslus.

„2015 metais kompanija toliau užtikrino pelningą augimą iššūkių kupinoje rinkoje. Atsigaunanti Europos ir JAV rinka padėjo kompensuoti sulėtėjusį augimą Kinijoje, taip pat didelę recesiją Brazilijoje ir Rusijoje ir pramonės, ypatingai žaliavų sektoriaus, nuosmukį. Pasiekti šių užsibrėžtų tikslų mums dar kartą padėjo didelis darbuotojų, kurių visame pasaulyje dirba daugiau kaip 208 000, indėlis“, – Tarptautinės Šiaurės Amerikos automobilių parodos Detroite, JAV, atidarymo metu sakė vykdantysis „Continental“ valdybos pirmininkas dr. Elmaras Degenhartas.

„Mes prognozuojame, kad 2016 metais lengvųjų ir lengvųjų komercinių automobilių (iki 6 t) gamyba padidės nuo 88 iki 89 milijonų vienetų. Taip pat numatome, kad mūsų pardavimai padidės apie 5 procentus ir sieks maždaug 41 mlrd. eurų. Be to, vėl sieksime išlaikyti didesnę kaip 10,5 proc. EBIT maržą“, – pridūrė kompanijos vadovas.

„Continental“ savo išankstinius veiklos rezultatus pristatys 2016 m. kovo 3 dieną vyksiančios internetinės spaudos konferencijos metu.

www.continental-corporation.com

Oficialusis UEFA EURO 2016™ rėmėjas

Continental plėtoja pažangias technologijas, skirtas žmonių ir krovinių pervežimui. Tarptautinis padangų gamintojas, būdamas patikimas partneris ir automobilinės industrijos tiekėjas, siūlo tvarius, saugius, patogius, individualiai pritaikytus ir prieinamus sprendimus. Korporacijos, kurios sudėtyje yra penki padaliniai – Važiuoklės ir saugumo, Vidaus įrangos, Transmisijos, Padangų ir ContiTech, preliminari 2015 metų apyvarta apytiksliai siekė 39,2 milijardus eurų. Šiuo metu 53 pasaulio šalyse esančiuose įmonės padaliniuose dirba daugiau nei 208 000 darbuotojų.

Važiuoklės ir saugumo padalinyskuria ir gamina integruotas aktyvaus ir pasyvaus saugumo technologijas, taip pat automobilių įrangos dalis. Produktų gama apima nuo elektroninių ir hidraulinių stabdžių ir važiuoklės kontrolės sistemų iki pažangių vairuotojo pagalbinių sistemų, saugos pagalvių elektronikos ir jutiklių, taip pat elektroninės pneumatinės pakabos sistemų. Važiuoklės ir saugumo padalinyje visame pasaulyje dirba daugiau kaip 38 000 darbuotojų, o 2014 metų apyvarta apytiksliai siekė 7,5 mlrd. eurų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!