Nepriklausomuose bandymuose išrinktos geriausios žieminės padangos

9 spalio 2015, 0:10

Nepriklausomuose bandymuose išrinktos geriausios žieminės padangos

• „ContiWinterContact TS 850“ padangos užėmė aukščiausią vietą ADAC, ÖAMTC ir TCS klubų atliktuose testuose, parodžiusios geriausius rezultatus ant šlapios ir apsnigtos dangos, taip pat dėl mažiausio dilimo ir gerų savybių ant sauso asfalto;

• Tik 2 iš 19 žieminių 205/55 R 16 H padangų pelnė aukščiausią įvertinimą„gerai“.

Hanoveris, 2015m. spalio mėn. Automobilininkų klubai ADAC (Vokietija), ÖAMTC (Austrija) ir TCS (Šveicarija) drauge atliko 19 žieminių 205/55 R 16 H dydžio padangų nepriklausomus bandymus. „Continental“ žieminės „ContiWinterContact TS 850” padangos pelnė aukščiausią įvertinimą kaip geriausiai subalansuotos ir geriausiomis savybėmis ant šlapios dangos ir sniego, taip pat didžiausiu atsparumu dilimui pasižyminčios padangos. Šios padangos buvo aukštai įvertintos ir dėl gerų savybių, važiuojant sausa kelio danga, taip pat degalus taupančiu mažu pasipriešinimu riedėjimui.

Iš 19 Europos, JAV ir Azijos gamintojų padangų komplektų, skirtų kompaktinės ir vidutinės klasės automobiliams, tik dvi padangos pelnė aukščiausią įvertinimą „gerai“ dėl geriausiai subalansuotų važiavimo savybių. Šešiolika kitų padangų buvo įvertintos „patenkinamai“ ir vienos – „blogai“.

Vienintelės nepatenkinamą įvertinimą pelniusios padangos buvo „Avon Ice Touring“, kurios neužtikrino gerų važiavimo savybių ant šlapios kelio dangos. Nepriklausomi padangų bandymai, kurių metu vertintos valdymo, stabdymo ir sukibimo ant sniego savybės, buvo atlikti Šveicarijoje, savybės ant šlapios kelio dangos, ledo, taip pat pasipriešinimo riedėjimui ir keliamo išorinio triukšmo tikrintos „Contidrom“ poligone Vokietijoje, valdymo ir stabdymo ant sausos kelio dangos – „Bridgestone“ bandymų trasoje Italijoje.

Kaip pažymėjo ÖAMTC (Austrija) automobilininkų klubo padangų ekspertas Friedrichas Eppelis, beveik visos žieminės padangos, išskyrus aukščiausias vietas užėmusias, neužtikrino gerų važiavimo šlapia kelio danga savybių. Bet, pasak specialisto, būtent šlapia danga dominuoja keliuose Europoje žiemą, tad šios savybės yra ypatingai svarbios. Kita vertus, nors kai kurios padangos pademonstravo gerus rezultatus važiuojant šlapiu keliu, joms truko gerų savybių ant sniego ir ledo, taip pat esant sausai kelio dangai.

„ContiWinterContact TS 850” padangos yra gaminamos nuo 14 iki 17 colių skersmens, o sportiškiems ir galingiems automobiliams siūlomos nuo 16 iki 20 colių dydžio „WinterContact TS 850 P“ padangos. Taip pat yra gaminamos specialiai SUV kategorijos automobiliams skirtos „ContiWinterContactTS 850 P SUV“ padangos.

Atliktų bandymų rezultatai (vieta, markė, modelis, įvertinimas, galutinis įvertinimas procentais).

1

„Continental“

„ContiWinterContact TS 850“

gerai

70%*

2

„Yokohama“

„W.drive V905“

gerai

62%

3

„Goodyear“

„UltraGrip 9“

patenkinamai

56%

4

„Nokian“

„WR D3“

patenkinamai

52%

5

„Bridgestone“

„Blizzak LM 001“

patenkinamai

50%

5

„Falken“

„EuroWinter HS449“

patenkinamai

50%

5

„Vredestein“

„Snowtrac 5“

patenkinamai

50%

8

„Firestone“

„Winterhawk 3“

patenkinamai

48%

8

„Fulda“

„Kristall Control HP“

patenkinamai

48%

10

„Barum“

„Polaris 3“

patenkinamai

46%**

10

„BF Goodrich“

„g-Force Winter“

patenkinamai

46%

10

„Michelin“

„Alpin 5“

patenkinamai

46%

10

„Sava“

„Eskimo HP“

patenkinamai

46%

10

„Semperit“

„Speed-Grip 2“

patenkinamai

46%

15

„Kumho“

„Wintercraft WP51“

patenkinamai

44%

15

„Viking“

„SnowTech II“

patenkinamai

44%

17

„Kleber“

„Krisalp HP 2“

patenkinamai

42%

18

„Toyo“

„Snowprox S953“

patenkinamai

40%

19

„Avon“

„Ice Touring ST“

blogai

14%


Padangų padalinys turi 24 tyrimų ir gamybos centrus visame pasaulyje. Platus produktų asortimentas drauge su nuolatinėmis investicijomis į tyrimus ir plėtrą užtikrina ekonomiškumą ir yra ekologiškai saugus. Padangų padalinys yra vienas pirmaujančių pasaulyje padangų gamintojų, turintis daugiau nei 47 000 darbuotojų, kurio 2014 metų apyvarta siekė 9,8 milijardus eurų.

Continental plėtoja pažangias technologijas, skirtas žmonių ir krovinių pervežimui. Tarptautinis padangų gamintojas, būdamas patikimas partneris ir automobilinės industrijos tiekėjas, siūlo tvarius, saugius, patogius, individualiai pritaikytus ir prieinamus sprendimus. Korporacijos, kurios sudėtyje yra penki padaliniai – Važiuoklės ir saugumo, Vidaus įrangos, Transmisijos, Padangų ir ContiTech, 2014 metų apyvarta apytiksliai siekė 34,5 milijardus eurų. Šiuo metu 53 pasaulio šalyse esančiuose įmonės padaliniuose dirba apie 205 000 darbuotojų.
** Vienodą įvertinimą pelniusios padangos išdėstytos abėcėlės tvarka. * Išskirtos „Continental AG“ priklausančios padangų markės.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!