Varšuvos nacionalinis stadionas – tik įmonei „Inter Cars“

1 spalio 2015, 22:21

2015 metai įmonei „Inter Cars“ yra ypatingi ir išskirtiniai. Bendrovė švenčia 25 metų veiklos jubiliejų. Rugsėjo 18–20 dienomis Varšuvos nacionaliniame stadione buvo surengta didžiulė jubiliejaus šventė. Kartu su jubiliejaus švente buvo organizuota jau 15-toji atsarginių dalių, įrankių ir servisų įrangos paroda „Targi“, kuri vyko Nacionalinio stadiono prieigose. Be to, turininga pramoginė dalis suteikė kiekvienam galimybę atrasti kažką sau.

Parodos dalyviai

Mugėje dalyvo visi svarbiausi lengvųjų automobilių bei sunkiųjų transporto priemonių dalių gamintojai ir tiekėjai, buvo įrengta serviso įrangos ekspozicija, taip pat servisų tinklams, priedams bei akumuliatoriams skirti stendai. Parodoje netrūko ekspozicijų, skirtų sunkiosioms transporto priemonėms.

Mokymai

Kaip ir kasmet, parodos metu buvo įgyvendinama turininga mokymų programa. Mokymai vyko „Show Car“ sunkvežimiuose ir Kompetencijos mokymų centre. Ekspozicijoje taip pat buvo skirtas dėmesys Jaunųjų mechanikų programai, prie kurios prisijungti buvo kviečiami visi automobilių srities profesinių mokyklų mokiniai bei susidomėję partneriai, kurie norėjo apie šią programą sužinoti daugiau.

Parodos pramogos

Pramoginė dalis buvo skirta visiems, turintiems kvietimus į mugę, ir vyko Nacionalinio stadiono arenoje šeštadienį bei sekmadienį nuo 10.00 val. iki 15.00 val. Svečių laukė daug netikėtumų. Šeštadienį ypač laukiami buvo tie, kurie domisi kovos menais ir galiūnų pasirodymais. Atsvarai ir estetiniams potyriams buvo skirti gražių merginų pasirodymai, be kita ko, ir apatinio trikotažo demonstravimas.

Šeštadieninį vyko „Live style show“, kuriame dalyvavo tokios žvaigždės kaip Mariusz Pudzianowski ir Pawel Nastula, taip pat ralio bei lenktynių dalyviai, tarp jų Staszewski, Ostałowski. Visi, besidomintys sportu, buvo laukiami sporto zonoje, kur galėjo asmeniškai susipažinti ir pažaisti su žinoma tinklininke Dorota Swieniewicz bei rankinio žaidėju Artur Siodmiak. Šeštadienio renginį vedė Agnieszka Szulim, žinoma iš TVN kanalo.

Jubiliejaus vakaro pramogos

Programoje buvo numatyti didžiausių Lenkijos ir pasaulio muzikos žvaigždžių koncertai. Tą vakarą žiūrovus linksmino pačios didžiausios pasaulinio lygio žvaigždės. Koncerto pabaigoje vyko įspūdingas šviesos ir lazerių šou. Tai buvo įspūdingas renginys, kurį neabejotinai galima prilyginti didžiausioms Nacionaliniame stadione vykstančioms šventėms.

Tarp atlikėjų pasirodė Ewa Farna, jaunosios kartos atstovė, kuri mėgaujasi populiarumu Lenkijoje ir Čekijoje.

Nacionaliniame stadione taip pat buvo galima išgirsti grupės KOMBII, kuri Lenkijos muzikos pasaulyje gyvuoja jau daugiau nei 40 metų, hitus.

Disco polo stiliaus muzikos gerbėjams puikus siurprizas buvo grupė BOYS. Jų hitai – smagaus šėlsmo, pilno šokio ir dainų, garantai.

„Afromental“ –Lenkijos muzikos grupė, kuri groja R&B, soul ir hip hop stiliaus muziką.

„Bajm“– grupė, kuri Lenkijos muzikos pasaulyje gyvuoja nuo 1978 metų. Savo pasirodymo metu ši grupė pakvietė klausytojus į muzikinę kelionę, kurioje kiekvienas klausytojas rado sau kažką, kas jį nustebino ir padovanojo puikią nuotaiką.

Jubiliejaus koncerto metu Nacionalinio stadiono scenoje taip pat pasirodė pasaulinio lygio mega žvaigždės – grupė „Roxette“. Renginio dalyviai galėjo išgirsti tokius kūrinius kaip „Listen to Your Heart“ ir „Must Have Been Love“. Grupės „Roxette“ koncertas buvo tarsi vyšnaitė ant „Inter Cars“ 25 metų jubiliejaus torto.

„Inter Cars Lietuva“ palaikymo komanda

Renginio metu kiekviena „Inter Cars“ atstovaujanti valstybė, „tarptautinėje erdvėje“ turėjo savo palapinę. Lietuvos palapinėje pokštavo ir šmaikščiais anekdotais publiką linksmino Raimondas Bingelis. Savo dainomis parodos lankytojus žavėjo merginų grupė „4 Roses” bei legendine Lietuvos grupe tapusi, grupė „Biplan“.

Kviečiame pažiūrėti specialiai įmonės „Inter Cars“ Jubiliejui sukurtą video:

 

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!