Aukšti standartai. Aukštos apsukos. INTER CARS

30 rugsėjo 2015, 22:09

Šis šūkis lydi naują logotipą, su kuriuo „Inter Cars“ žengia į naują 25-metį.

Šis šūkis lydi naują logotipą, su kuriuo „Inter Cars" žengia į naują 25-metį.

Remiantis IC raidėmis buvo sukurta nauja kompanijos logotipo interpretacija. Modifikuotas logotipas atspindi dabartinį „Inter Cars" prekės ženklą.

„AUKŠTI STANDARTAI, AUKŠTOS APSUKOS"

Naujasis logotipas asocijuojamas su tachometru. Buvo pakeistas ne tik IC simbolis, bet ir šriftas. Šis logotipas buvo specialiai kurtas „Inter Cars", todėl jis yra unikalus ir išskirtinis. Naujas logotipas sudaro blokinę kompoziciją, kuri pabrėžia vizualinę prekės ženklo galią, rodo naujas raudoną ir grafito spalvas ir padeda suvienodinti kompanijos vizualinį įvaizdį tiek spausdintuose leidiniuose, tiek elektroninėje erdvėje. Galų gale prekinės ženklas bus pristatytas daugiau nei 350 filialų. Filialai turės priimti naujus, modernius tiek vizualinius, tiek klientų aptarnavimo standartus. Visa nauja „Inter Cars" produkcija bus gaminama su naujuoju logotipu, o senasis bus laipsniškai išimamas iš rinkos.

Naujas logotipas atspindės dinamišką „Inter Cars" plėtrą per ateinančius 25-erius metus, kurią kompanija pasieks remdamasi aukštais klientų aptarnavimo standartais. Per ateinančius penkis metus kompanija ketina įsteigti dar 300 filialų, kurie veiks tuo pačiu modeliu kaip ir dabartiniai filialai.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!