ALYVOS KIEKIO IR KOKYBĖS TIKRINIMAS KEIČIANT KOMPRESORIŲ

7 rugsėjo 2023, 8:00

PRIEŠ KEIČIANT KOMPRESORIŲ 

Pirmiausia, įsitikinkite, jog oro kondicionavimo sistema yra aprūpinta tinkamos rūšies alyva ir freonu bei tinkamais jų kiekiais. Prieš atliekant bet kokius veiksmus, rekomenduojame alyvos ir freono kokybę patikrinti  naudojant mūsų „Sight-Glass“ diagnostikos įrankius (38807 for R-134a ir 38809 for R-1234yf).

ALYVOS PASISKIRSTYMAS ORO KONDICIONAVIMO SISTEMOJE

ŽINGSNIAI, KURIŲ REIKĖTŲ LAIKYTIS ATLIEKANT BET KOKIUS VEIKSMUS ORO KONDICIONAVIMO SISTEMOJE

SU SISTEMOS VALYMU

  • Patikrinkite bendrą alyvos ir freono kiekį sistemoje (pagal gamintojo duomenis ir QR kodą pateiktą šalia). Atkreipkite dėmesį jei yra sumontuotų kokių nors papildomų komponentų, pvz., dvigubas garintuvas (galinis garintuvas, stogas).
  • Patikrinkite/išmatuokite naujo kompresoriaus alyvos kiekį. Gali reikėti papildyti arba sumažinti alyvos kiekį sistemoje surinkimo metu. Reikėtų naudoti tik tokią alyvą, kokią rekomenduoja gamintojas.

BE SISTEMOS VALYMO

  • Patikrinkite/išmatuokite pakeisto kompresoriaus likusios alyvos kiekį.
  • Į naują kompresorių įpilkite tą patį kiekį, kuris buvo išleistas iš keičiamo kompresoriaus. Tokiu būdu išvengsite alyvos kiekio viršijimo sistemoje.
  • Keičiant daugiau papildomų sistemos komponentų, reikėtų proporcingai papildyti alyvą, kuri yra nurodyta grafike. Skirtingiems automobilių modeliams, alyvos ir aušinimo skysčio kiekius galite patikrinti naudodami gamintojo duomenis ir QR kodą lentelėje.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!