Kairėn, dešinėn, į priekį „AIC Germany“ įmonės vairavimo sistemos dalys užtikrina tikslumą ir saugumą

10 lapkričio 2022, 11:28

„AIC Germany“ yra įmonė iš Hamburgo (Vokietija), kuri specializuojasi automobilių atsarginių dalių tiekimo ir dinamiško problemų sprendimo srityse. Įvairių produktų portfelį sudaro daugiau nei 12 500 gaminių iš daugiau nei 100 gaminių grupių, todėl AIC įmonė po 50 metų yra įsitvirtinusi nepriklausomoje atsarginių dalių rinkoje. Kasdien ieško naujų sprendimų ir produktų, kurie palengvins kasdienį dirbtuvių funkcionavimą.

Be padangų ir stabdžių, vairavimo sistema yra techniškai sudėtinga ir, svarbiausia, su saugumu susijusi sistema. Transporto priemonei nukrypus nuo pradinės judėjimo krypties, gali kilti rimtų pasekmių keleiviams. Dėl šios priežasties vairavimo sistemos dalys negali turėti jokių defektų. Juk vairavimo sistemos užduotis yra nukreipti transporto priemonę norima kryptimi – kiek įmanoma tiksliau ir lengviau.

Šiais laikais transporto priemonės tampa sunkesnės, o ašys lengvesnės ir kompaktiškesnės. Dėl to vairavimo sistemos dalys patiria didesnę apkrovą, todėl jos yra labiau linkusios nusidėvėti. Atskirų vairavimo sistemos dalių ir pakabos susidėvėjimas gali pažeisti visą vairavimo sistemą. Vairavimo sistemos ilgaamžiškumui įtakos turi medžiagos, iš kurios gaminamos vairavimo guminės-metalo sistemos dalys, tipas. Čia atsiranda nusidėvėjimas. Guma sensta, tampa porėta ir gali sutrūkti. Metalas yra jautrus korozijai ir gali susilenkti. Prireikus techninės priežiūros, guolių korpusai ir rutulinės galvutės yra tikrinami vizualiai. Sutrūkusį pavaros dėžės apvalkalą, susidėvėjusius rutulinės jungtis ir laikymo lankstus būtina nedelsiant pakeisti. Vairo trauklės, svirtys ir stabilizatoriai turi būti pakeisti, kai tik jie yra pažeisti arba deformuoti.

Be medžiagos kokybės, labai svarbų vaidmenį atlieka vairo sistemos dalių suderinimo tikslumas. Teisingą ašies geometrijos išlygiavimą galima matyti padangos protektoriuje ir transporto priemonės krypties stabilume.

Todėl vairavimo sistemos gedimo priežasčių gali būti daug. Tai gali būti prastos kelio sąlygos, natūralus nusidėvėjimas, korozija ir rūdys, netinkamas padangų slėgis, išorinė jėga arba netinkamas vairavimo stilius.

Jei norite ir toliau saugiai, lengvai ir tiksliai važinėti gatvėmis, „AIC Germany“ savo programoje turi tinkamas vairavimo sistemos dalis. Svirtys, stabilizatoriai, kreipiamieji lankstai, vairo trauklės, sukabinimo strypai, guoliai, ratų guoliai. Čia rasite tai, ko jums reikia. Paklauskite savo didmenininko.

 

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!