Įmonės HELLA finansiniai rodikliai

19 rugpjūčio 2014, 21:17

2013 – 2014 finansiniais metais įmonės pardavimai išaugo 11 %, t.y. iki 5,3 milijardų eurų. Tai reiškia, kad įmonė gavo 340 milijonų pelno (17 % augimas). Pagrindinis koncerno tikslas – pasaulinis technologijų kūrimas ir gamyba automobilių pramonei.

HELLA tęsia savo tarptautinio augimo tendenciją. Remiantis preliminariais duomenimis, koncernas pardavė produkcijos už 5,3 milijardų eurų (praėjusiais metais pardavimai siekė 4,8 milijardus eurų). Lyginant su praėjusiais metais, pardavimai padidėjo maždaug 11 %. EBIT padidėjo iki 390 milijonų eurų (praėjusiais metais siekė 290 milijonų eurų). Tai rodo pelno maržos padidėjimą nuo 6 % iki 7,3 %.

–        „Pažangios technologijos ir tarptautinės pajėgos yra įmonės raktas į sėkmingą plėtrą“ – teigia Jürgen Behrend, HELLA grupės vadovaujantysis partneris. – „Didelė novatoriškų sprendimų ir LED elektroninių produktų paklausa lėmė labai gerus pardavimus ir pelną“ – priduria Jürgen Behrend.

Pardavimų augimas yra užfiksuotas LED produktų segmente bei šiuose segmentuose: elektryczne czujniki sterujące, siłowniki do zmniejszenia zużycia paliwa, jak i systemy wspomagania kierownicy, szczególnie te oparte na technologii 24 GHz.

Ateinančiais metais HELLA stiprins savo pozicijas automobilių pramonėje ir tęs pirmaujančių technologijų rinkoje plėtrą. Koncernas planuoja atidaryti naujas gamyklas Kinijoje ir Šiaurės Amerikoje.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!