VW SHARAN stabilizatoriaus traukių gedimai

1 lapkričio 2012, 23:00

Originalios VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA stabilizatorių traukės linkusios greitai nusidėvėti. Įmonė FEBI siūlo rinktis jų gamybos, patvaresnes stabilizatoriaus traukes.

FEBI stabilizatoriaus traukė

Stabilizatoriaus traukės, skirtos VW SHARAN, FORD GALAXY ir SEAT ALHAMBRA (pav. 1) atsižvelgiant į šių automobilių konstrukciją, yra per silpnos. Stabilizatoriaus traukės yra veikiamos įvairiomis jėgomis, todėl greitai nusidėvi. Traukės yra tiesiogiai veikiamos vandens, ledo bei smėlio didele jėga išmetamo iš po ratų. Patekus akmenukams, druskai ar vandeniui, pažeidžiama guminė apsauga (pav. 2, pav. 3), patenkantis vanduo išplauna tepalus bei atsiranda varžtų korozija. Pirmasis požymis, kad apsauga yra pažeista, cypimas važiuojant. Korozijos paveiktas paviršius tampa šiurkštus, tai sukelia greitą stabilizatoriaus veržlės lizdo nusidėvėjimą (pav. 4), galiausiai pažeidžiama apsauga ir stabilizatoriaus veržlės lizdas gali sulūžti ir sugadinti stabilizatoriaus traukę.

Stabilizatoriaus traukė FEBI (Nr. 12002) yra pagaminta taip, kad atlaikytų apkrovas ir neleistų kauptis smėliui bei kitoms medžiagoms. Šios traukės yra su guminėmis apsaugomis (pav. 5), kurios yra sudarytos iš gumos mišinio, pasižyminčio ypač dideliu atsparumu. Stabilizatoriaus traukės apsaugos tarpinės yra pagamintos taip, kad išlaiko, bet kokį stabilizatoriaus veržlės posūkį. Žiedai (pav. 6) yra pagaminti iš kokybiško plieno, kuris užtikrina tinkamą stabilizatoriaus veržlės eksploataciją bei atsparumą įvairiems oro sąlygų veiksniams. Stabilizatoriaus traukių elementų tepimui naudojamas auksčiausios kokybės tepalas, kuris apsaugo nuo korozijos.

Gamintojo nurodymai:

Montavimo metu naudojami netinkami įrankiai, sąveika su chemiškai aktyviomis dalelėmis (pvz. stabdžių skysčiu) arba kontaktas su kitomis detalėmis, dėl avarijos ar neteisingo automobilio pakėlimo, gali pažeisti guminę apsaugą, o dėl to susidėvės stabilizatoriaus elementai. Montavimo metu patartina vadovautis gamintojo instrukcija.

Stabilizatoriaus traukė FEBI Nr. 12002 tinka šiems automobiliams:

• VW SHARAN (OE nr. 7M3 411 317C)

• SEAT ALHAMBRA (OE nr. 7M3 411 317C)

• FORD GALAXY (OE nr. 1 361 653)

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!