Saugus automobilis dėka „Bosch“

17 rugsėjo 2014, 23:04

Stabdžiai, valytuvai ir lemputės priklauso pagrindiniams automobilio saugumo elementams. Patikimi stabdžiai, išvalyti langai, puikus matomumas – visa tai Jums gali suteikti „Bosch“.

Nesvarbu ar važinėjate dinamiškiau ar per lietų, stabdžiai visada privalo būti geri ir patikimi. „Bosch“ stabdžių diskai atitinka visus automobilių gamintojų reikalavimus ir naudojami automobilių OE montavime. Stabdžių diskų gamybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, kurių dėka stabdžių diskas išlaiko puikias stabdymo charakteristikas net sunkiausiomis eksploatavimo sąlygomis. Stabdžių diskas pasižymi tuo, kad įkaitintas ir aplietas vandeniu – nesukreivėja.

Geras matomumas sunkiomis oro sąlygomis užtikrina Jūsų, keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumą. „Bosch“ valytuvai puikiai nuvalo visus nešvarumus nuo automobilio stiklo nepalikdami jokių žymių ar įbrėžimų. „Bosch“ „Aerotwin“ valytuvai yra padengti papildomu sluoksniu, kuris užtikrina tylų valytuvų darbą. Šiuose valytuvuose įmontuotas „Evodium“ spoileris, kuris užtikrina sukibimą su stiklu.

Naktį Jums yra labai svarbus matomumas. Matomumui užtikrinti „Bosch“ sukūrė lemputes, kurios suteikia net 90 proc. daugiau šviesos. Lemputės „Bosch Plus 90“ yra užpildytos ksenon dujomis, todėl jos skleidžia net 90 proc. ryškesnę šviesą. Ilgesnis apšvietimo spindulys užtikrina matomumą ir Jūsų, keleivių bei kitų eismo dalyvių saugumą.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!