„MicronAir“ – patikima apsauga nuo smulkių dulkių

17 birželio 2014, 22:49

Smulkios dulkės yra ypač kenksmingos sveikatai. Gleivinė, nosis ir gerklė tik iki tam tikro lygio gali sulaikyti daleles, mažesnes nei 2,5 mikrometras, nuo patekimo į plaučius. Įkvėpus šios smulkios dalelės patenka į gilesnius kvėpavimo takus, tačiau nėra iškvepiamos. Vairuojant patenka dulkės, kurios dažniausiai atsiranda iš suodžių, dyzelinių variklių išmetamųjų dujų, šaligatvių, stabdžių trinkelių ir padangų nusidėvėjimo purvo bei biologinių dalelių. Salono filtrai „MicronAir“ užtikrina patikimą vairuotojo ir keleivių apsaugą.

Grėsmė sveikatai

Smulkių dalelių įkvėpimas yra ypač pavojingas sveikatai, nes jos perneša kenksmingas medžiagas bei gali sukelti plaučių uždegimą. Suodžiai yra kvėpavimo ir kraujagyslių lygų bei astmos priežastis. Jie taip pat laikomas vienu iš pagrindinių kancerogenų.

„Tunelio efektas“ – rimtas pavojus vairuotojui

Judančiame automobilyje kenksmingų medžiagų koncentracija yra šešis kartus didesnė nei išorėje, nes į automobilį yra įsiurbiamas oras iš priešais važiuojančio automobilio. Todėl vairuotojai ir keleiviai yra veikiami didesnės koncentracijos kenksmingų medžiagų, nei pėstieji. Todėl, salono filtrai, kurie apsaugo automobilio keleivius nuo padidėjusios dulkių 

koncentracijos, yra labai svarbūs sveikatos priežiūrai.

Čiaudulys 80 km/h greičiu – 25 m vairavimo be koncentracijos

Čiaudulys, ašarojančios akys ir kiti simptomai sumažina koncentraciją ir padidina nelaimingų atsitikimų kelyje riziką. Važiuojant 80 km/h greičiu vairuotojui sukosėjant arba sučiaudant užmerktomis akimis yra pravažiuojami 25 m. „MicronAir“ salono filtrų mikropluošto technologija užtikrina vairuotojo ir keleivių saugumą.

Reguliarus filtro keitimas yra būtinas

Salono filtras apsaugo tik tada, kai jis yra reguliariai keičiamas. Salono filtrą yra rekomenduojama keisti kartą per metus arba nuvažiavus 10 000 km. Taip yra todėl, kad filtras turi filtruoti po 10 – 150 l oro

 per sekundę. Dalelės, kurios nusėda filtre, mažina oro pralaidumą, todėl salono vėdinimo sistemoje sumažėja deguonies. Dėl šios priežasties vėdinimo sistemai yra būtinas gerai veikiantis salono filtras.

„MicronAir“ – salono filtrai, užtikrinantys apsaugą nuo smulkių dulkių ir erkučių

Beveik visi automobiliai Vokietijoje yra su įrengtais salono filtrais. Daugiau nei 60 % transporto priemonių markių yra su gamykliškai sumontuotais „MicronAir“ filtrais, kurie suteikia didesnį komfortą be

i keleiv

ių sveikatos apsaugą. Yra du produkto variantai. „MicronAir“ dalelių filtro aukštos kokybės mikropluošto sluoksnis užtikrina apsaugą nuo augalų žiedadulkių, kelio dulkių, stabdžių dulkių, suodžių, bakterijų ir pramoninių dulkių. „Combi micronAir“ filtras turi papildomą anglies sluoksnį, kuris absorbuoja kenksmingas išmetamąsias dujas, pvz. ozoną, benzeną ir nemalonius kvapus.

Straipsnį paruošė įmonė „Corteco“.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!