Garsai pakaboje – WV POLO priekinės ašies įvorė

27 lapkričio 2012, 23:00

VOLKSWAGEN POLO, kaip ir jo „giminaičiuose“ SEAT IBIZA ir ŠKODA FABIA gamintojo surinkime buvo montuojamos gendančios ir nepatvarios priekinės ašies įvorės. Dėl šių nepatvarių įvorių greito susidėvėjimo atsiranda nemalonūs ir bauginantys garsai pakaboje.

Priekinės ašies įvorės problema – POLO, FABIA, IBIZA

Dažnai nutinka taip, kad automobilių gamintojo projektuojamuose automobiliuose priekinės ašies įvorės yra nepatvarios. Įvorių patvarumas dažnai nukenčia ir dėl prastos kelio dangos, ir dėl blogų oro sąlygų. Pirminiame montavime montuojama įvorė (gamintojo kodas: 6Q0 407 183 A) buvo montuojama dvejose vietose (1 pav.), kuriose dėl apkrovų įvorės gali trūkti (2 pav.). VOLKSWAGENO atveju ši įvorė buvo išbraukta iš pasiūlos ir pakeista kita. Gaminys tinka šiems modeliams: VW POLO (9N), SEAT IBIZA (6L), ŠKODA FABIA (6Y/5J).

Įmonė FEBI BILSTEIN pagamino naujas priekinės ašies įvores – FEBI 31253 (gamintojo kodas: 1K0 407 183 E). Ši įvorė yra sustiprinta ir išlaiko dideles apkrovas bei išlieka patvari važiuojant blogais keliais ar esant blogoms oro sąlygoms (3 pav.). Ši priekinės ašies įvorė taip pat gali būti montuojama ir į VOLKSWAGEN GOLF (gen V) AUDI A3 (8P), SEAT ALTEA (5P) bei ŠKODA OCTAVIA (1Z).

Gamintojas perspėja

Priekinės ašies įvorės montavimo vieta pasikeitė. Anksčiau ženklas ant gumos nurodydavo montavimą. Dabar reikia atkreipti dėmesį į montavimo vietą. Smulkią informaciją galima rasti FEBI tinklalapyje.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!