Blue Print alyvos filtrai

28 liepos 2021, 8:55

“Garantuota maksimali apsauga ir optimalios charakteristikos Jūsų varikliui.”

Alyvos kokybę galima vertinti pagal filtro išvaizdąpo jos panaudojimo …

Alyva – tai variklio „kraujas“. Slėgio veikiama švarios alyvos cirkuliacija užtikrina patikimą variklio dalių tepimą, apsaugant nuo tiesioginio sąlyčio „metalas į metalą“ guoliuose ir paskirstymo veleno krumplinėje pavaroje. Alyva taip pat padeda aušinimui, nukreipdama šilumą nuo stūmoklių, cilindrų įvorių ir turbokompresoriaus.

Alyvos gamintojai pateikia platų variklinių alyvų rūšių diapazoną, nuo standartinių mineralinių universalių iki siaurai specializuotų sintetinių junginių (kompaundų), sumaišytų su daugybe priedų (blokuojančių rūgščių susidarymą / plaunančių / mažinančių putojimą ir kt.).

Dauguma automobilių gamintojų nustato rekomenduojamus alyvos keitimo intervalus „normalių“ vairavimo sąlygų pagrindu. Vis dėlto dažnas šaltas paleidimas ir trumpos ridos neleidžia alyvai pasiekti temperatūros, reikalingos degimo likučių, tokių kaip drėgmė, ir nesudegusių degalų išgaravimui, dėl to pablogėja alyvos kokybė ir būtinas dažnesnis alyvos keitimo intervalas.

Tiesioginio įpurškimo benzininiai varikliai taip pat išskiria į alyvą patenkančias daleles ir ant svarbių variklio komponentų galinčias susiformuoti nuosėdas. Pasirenkant tinkamas tepimo medžiagas, svarbu atsižvelgti į jų galimą poveikį varikliui, o gal Jūs nuspręsite įvertinti kokybiško filtro svarbą?

Dauguma alyvos filtrų žinomi kaip „pilno srauto“, kuriuose visa alyva prateka pro filtrą į tepimo kanalų labirintus prieš patekdama ant judančių variklio detalių. Alyvos švara priklauso nuo filtro gebos surinkti mikroskopines dilimo daleles ir teršalus iš cirkuliuojančios alyvos, taip užkertant kelią jų įstrigimui guolių paviršiuje.

Filtro užpildas / popierius

Filtro užpildas arba popierius atlieka be abejonės svarbiausią filtro darbą. Jis privalo būti pakankamai patvarus, kad atskirtų ir sulaikytų teršalus, tuo pačiu išlaikydamas savo darbines charakteristikas tarp šiuolaikinių transporto priemonių techninės priežiūros intervalų.

Apsaugos nuo grįžtamo srauto atbulinis vožtuvas

Centrifugavimo filtre yra įmontuota silikono diafragma, įgalinanti alyvos tėkmę per filtrą tik viena kryptimi. Atbulinis vožtuvas blokuoja alyvos drenažą iš filtro į alyvos siurblį, kai variklis išjungtas. Tokiu būdu užtikrinama, kad alyvos slėgis variklio paleidimo metu staigiai pakiltų iki minimumo sumažindamas variklio dėvėjimąsi.

Apvado vožtuvas

Apvado vožtuvo paskirtis apsaugoti filtro įdėklą variklio paleidimo metu ir filtro įdėklo užterštumo atveju nukreipti nefiltruotą alyvą apvadu, taip apsaugant variklį nuo alyvos trūkumo. Paleidimo metu, staigus slėgio pakilimas filtrui iš siurblio pusės nėra subalansuojamas slėgiu iš variklio pusės. Taip gali būti sugniuždytas filtro užpildas arba variklyje atsirasti alyvos trūkumas, jeigu į filtrą arba į filtro korpusą nėra įmontuotas tinkamai parinktas apvado vožtuvas. Slėgis prie kurio atsiveria apvado vožtuvas yra kritinis. Esant per aukštam slėgiui, filtro terpę veikianti apkrova ją gali sugniuždyti arba ji nepatieks
reikiamo kiekio alyvos varikliui paleidimo metu. Atsiveriant šiam vožtuvui esant per žemo slėgio, filtras dar nebus pasiekęs savo našumo. Tokiu atveju, varikliui bus tiekiama nefiltruota alyva ir gerokai padidės jo dėvėjimasis.

Originalios įrangos kokybė

Blue Print filtrai pagaminti naudojant aukščiausios kokybės filtruojančią terpę ir medžiagas, užtikrinant maksimalią variklio apsaugą ir ilgalaikį veiksnumą, būtiną išplėstiems šiuolaikinių variklių techninės priežiūros intervalams.

• Užtikrinti, kad alyva ir filtrai būtų keičiami automobilių gamintojų rekomenduojamais intervalais, o alyva atitiktų rūšį ir specifikaciją.

• Visi Blue Print alyvos filtrai pagaminti su aukščiausios kokybės filtruojančia terpe bei efektyvumu ir geba apsaugoti variklį tarp išplėstų techninės priežiūros intervalų.

• Tinkamas veiksnumas šalto paleidimo sąlygomis įgalinantis maksimalų tepimą ir blokuojantis sąlytį „metalas į metalą“ guoliuose ir paskirstymo veleno krumplinėje pavaroje.

• Aukštos kokybės vožtuvas, apsaugantis nuo grįžtamojo srauto alyvos periliejimo į alyvos siurblį bei užtikrinantis staigų alyvos slėgį šalto paleidimo metu.

• Tiksliai sukonstruotas apvado vožtuvas užtikrinantis alyvos tiekimą paleidimo metu ir filtro blokuotės atveju.

• Ilgai eksploatuojant variklį, apsaugo svarbius variklio komponentus nuo dilimo dalelių, įskaitant dulkes ir degimo suodžius.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!