Perdegė lemputė? Tai šansas autoservisui surasti klientą.

4 sausio 2015, 22:37

Tai matyt vienas iš vairuotoją labiausiai erzinančių gedimų, kuris kartais ir nelengvai savarankiškai pašalinamas. Šiais laikais daug vairuotojų pakeisti lemputę važiuoja į automobilių servisą. Mechanikui tai idealus šansas parodyti klientui koks profesionalus yra jo autoservisas.

Pirma, autoservisas privalo turėti geros kokybės, gerų gamintojų įvairiausių lempučių. Žinomos ir geros kokybės lemputės pasižymi ilgaamžiškumu ir patikimumu. Šis pastebėjimas svarbus ir autoservisams, prekiaujantiems ksenoninėmis lemputėmis.

Dėl šių priežasčių autoservisui derėtų pasirinkti „Philips“ gamintojo lemputes. Šio gamintojo asortimente yra net šešios linijos H1/H4/H7 serijos lempučių. Trys linijos pasižymi didesniu šviesos srautu: Vision (+30%), Vision Plus (+60%) ir X-treme Vision (+130%). Paskutinės linijos lempučių šviesos spindulys yra net 45 metrais ilgesnis negu standartinių lempučių.

„Philips“ Long Life Eco Vision lemputės pasižymi keturis kartus ilgesniu tarnavimo laiku. White Vision serijos lemputės pasižymi balčiausia šviesa tarp rinkoje esančių lempučių bei didesniu šviesos srautu (iki 20m). Lemputės Color Vision sukuria spalvotą šviesą reflektoriuje (pasirinktinai mėlyna, žalia, geltona). Šios lemputės yra homologuotos ir atitinka visus standartus, be to sukuria net 60% ryškesnę šviesą nei standartinės lemputės.

Profesionali apšvietimo diagnostika

1. Patikrinkite lemputės kontaktus

Montuojant naują lemputę derėtų patikrinti kontaktinius sujungimus. Kartais sujungimai būna apsinešę nešvarumais arba drėgni, todėl lemputės dažnai gali perdegti arba nekontaktuoti. Kartais vairuotojai naudoja lemputes, kurios yra galingesnės (tokios lemputės yra uždraustos). Dėl šių lempučių naudojimo kontaktai dažnai apsilydo.

2. Patikrinkite visą automobilio apšvietimą

Pakeitus perdegusią lemputę reikėtų patikrinti ir visą apšvietimo sistemą. Patikrinkite tiek galinius, tiek posūkių žibintus. Reikėtų patikrinti ir salono apšvietimo lemputę.

3. Patikrinkite saugiklius

Kartais perdegusi lemputė sudegina automobilio saugiklį. Patikrinkite ir pakeiskite saugiklį.

4. Patikrinkite krovimą

Jei automobilio generatorius suteikia per daug įtampos, lemputės gali dažnai perdeginėti. Patikrinkite automobilio krovimo įtampą.

5. Patikrinkite žibintų aukščio reguliavimo varikliukus

Būtina patikrinti žibintų aukščio reguliavimo varikliukus. Vairuotojai retai naudoja šiuos varikliukus, todėl jie gali sugesti. Dėl neveikiančių žibintų aukščio reguliavimo varikliukų automobilio savininkas negalės pereiti privalomosios techninės apžiūros. Ksenon tipo žibintuose būtina patikrinti ir žibintų apiplovimo funkcionavimą.

6. Sureguliuokite žibintų aukštį

Kiekvienas automobilių servisas privalo sureguliuoti automobilio žibintus.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!