„Fortemix“ surenkamos grindų dangos sistemos „Fortelock“

23 gruodžio 2014, 14:47

Viena iš kompanijos FORTEMIX grindų sistemų yra „Fortelock“. Ją sudaro tarpusavyje sujungtos 100% PVC plokštės, tinkančios kloti tiek ant seno, tiek ant naujo pagrindo. „Fortelock“ sistemas labai lengva surinkti, šiam darbui atlikti pakanka guminio plaktuko ir peilio. Daugeliu atvejų, nereikia net papildomai paruošti pagrindo, t.y., pilti žvyro sluoksnio, klijuoti plokščių ir pan.

Šios grindys atsparios nusidėvėjimui, chemijai ir išlieka stabilios. Dėl 7 mm storio „Fortelock“ plokštės atlaiko pasikartojantį spaudimą, smūgius. Taip pat jos mažina vibraciją bei žingsnių keliamą triukšmą. Plokštės puikiai sulaiko šilumą, todėl judėti ir stovėti ant jų yra daug maloniau nei ant betono, keraminių plytelių ar pan.

Įvairūs plokščių spalvų variantai leidžia pasireikšti fantazijai ir sukurti nepakartojamas grindis. „Fortelock“ plokščių kokybė yra užtikrinama pagal Europos Sąjungos EN 14014 normatyvą, gamintojas suteikia 12 metų garantiją nuo nusidėvėjimo.

Neseniai FORTEMIX pasiūlė plokštes, pagamintas iš perdirbtu 100% PVC medžiagų („Recykling“), toks žingsnis sumažino kainą ir leido išlaikyti kokybę. „Recykling“ plokštės gaminamos tik su raštu „Diament“ ir skirtos dideliems krūviams (transportas iki 40 tonų), pritaikytos pramoniniam naudojimui, juodos arba pilkos spalvos.

Plokštės išmatavimai 510 x 510mm.

Daugiau informacijos http://www.fortelock.pl/

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!