nera

13 gruodžio 2014, 20:12

Visi supranta, kad tepimo produktai vaidina pagrindinį vaidmenį komercinių automobilių apsaugoje. Tačiau tikrai egzistuoja daug įsisenėjusių klaidingų įsitikinimų apie juos. Skaitykite ir sužinokite kaip atskirti tai kas yra priskiriama tepimo produktams ir tai kas yra mitas ir klaidingas įsitikinimas.

Kai variklio alyva tampa juoda, ji netinkama toliau naudoti

Šiuolaikinės alyvos yra sukurtos specialiai taip, kad sugaudytų elementus, kurie patekę ant variklio paviršių sudaro teršalus. Štai kodėl variklio alyva tampa juodos spalvos, o šie elementai neturi daryti įtakos alyvos veiksmingumui tarp numatomų jos keitimų. Alyva privalo būti keičiama vadovaujantis agregatų gamintojų rekomendacijomis.

Nenaudokite sintetinės alyvos jeigu prieš tai ilgą laiką naudojote mineralinę

Tai ne tiesa. Aukšto veiksmingumo sintetinės alyvos yra visiškai suderinamos su jūsų naudojamomis mineralinėmis ir jas yra saugu pakeisti bet kuriuo metu. Veiksmingumo pranašumai, kuriuos sintetiniai produktai suteikia prieš mineralinius, gali būti išnaudojami visame aplinkos temperatūrų ir vairavimo sąlygų diapazone, nepriklausomai nuo automobilio amžiaus.

Visos sintetinės variklių alyvos yra vienodos

Tai vėl ne tiesa. Net turinčios tą pačią klampumo klasę, sintetinės alyvos nėra vienodos. Taip yra dėl skirtingos bazinių alyvų ir priedų sistemos sudėties, kurias naudoja alyvos tiekėjai. Montanoje esantis „Exxon Mobil” distributorius atliko palyginimo įvertinimą, kuriame pateikiama, kad naudojant MobilDelvac1™LE5W-30 alyvą vietoje to pačio lygio konkurento alyvos, kuro suvartojimas sumažėjo vidutiniškai 2.1procento*.

Variklio alyvos nesidėvi

Šiuolaikiniai varikliai veikia aukštoje temperatūroje – tai priverčia alyvą oksiduotis ir tirštėti.

Pažangi MobilDelvac 1 ™ LE 5W-30 technologija sutiekia išskirtinį alyvos veiksmingumą sunkiose sąlygose ir išsaugo jos savybes ilgiau.

Daugiau informacijos apie Jus dominančius Mobil produktus rasite internetinėje svetainėje http://www.pmarkevicius.lt/lt

Kontaktai susisiekimui http://www.pmarkevicius.lt/lt/kontaktai

 

*Daugiau kaip 7 mėnesių tyrime dalyvavo 8 MAN komerciniai automobiliai, buvo lyginama

MobilDelvac1LE 5W-30 alyva supanašia konkurento alyva.Mėnesiniai resultatai buvo tiksliai fiksuojami

EMFES (p. M.Sander) užtikrinant duomenų pateikimo integralumą ir tikslumą FES Engineering ataskaitoje.

©2014ExxonMobilCorporation

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!