Švarus oras kelių saugai – „Hengst” salono filtrai geram klimatui užtikrinti

17 balandžio 2019, 23:05

„Hengst” savo klientams siūlo aukštos kokybės originalių gamintojų salono oro filtrus.

Šie filtrai filtruoja sveikatai kenksmingas daleles, kurios yra net iki 3 µm (0,003 mm) dydžio, taip pat alergiją sukeliančias žiedadulkes, nemalonius kvapus. Tai labai svarbu gerai vairuotojų savijautai ir saugai kelyje. Reguliarus salono oro filtrų keitimas užtikrina jų ilgalaikį valymo poveikį.

Efektyvus filtravimas geresniam orui salone

Panašiai, kaip dulkių siurblys, motorinės transporto priemonės ventiliacijos sistema per valandą įsiurbia apie 540 000 litrų oro, o į šį orą patenka ir išmetamųjų dujų, ir kitų teršalų bei alergenų bei nemalonių kvapų iš aplinkos. Atlikus tyrimus nustatyta, kad šių teršalų poveikis transporto priemonės salone esantiems žmonėms net penkis kartus didesnis, nei tada, jei jie stovėtų šalikelėje. Tai gali turėti neigiamos įtakos vairuotojų koncentracijai, ypač tais atvejais, kada vairuotojai turi įvairių alergijų ir kada alergijas turinčių vairuotojų skaičius sudaro apie 20 proc. Toks poveikis gali būti itin didelis, ypač augalų žydėjimo laikotarpiu, kada avarijų rizika padidėja net iki 30 proc. Ir priešingai – gerai išvalytas oras salone reikšmingai pagerina vairuotojo kontentraciją ir jo budrumą, ypač vairuojant ilgesnį laiką. Dėka didelio filtravimo efektyvumo, „Hengst” salono oro filtrai žymiai pagerina salono oro kokybę ir padidina eismo saugumą.

Originali kokybė su kiekvienu keitimu

Salono oro kokybės svarba eismo saugumui jau ilgą laiką pripažįstama automobilių gamintojų, todėl jie montuoja kokybiškus oro filtrus į automobilius dar gamykloje. Daugelis šių gamintojų renkas aukštos kokybės ir modernius „Hengst” salono oro filtrus, kurie atitinka visus originalios įrangos reikalavimus nepriklausomoje rinkoje (IAM). „Hengst” salono oro filtrai taip pat siūlomi ir atsarginių dalių rinkoje ir skirti praktiškai visų tipų transporto priemonėms, tokioms, kaip sunkvežimiai ir autobusai.

Įmonės specialistai sukūrė tokius filtravimo ir skysčių tvarkymo sprendimus, kurių pagrindu pagamino žiedadulkes, dulkes ir kietąsias daleles absorbuojančius filtrus, aktyvuotos anglies filtrus, kurie papildomai sugeria nemalonius kvapus. Bandymais nustatyta, kad abiejų tipų filtrai pasižymi beveik 100 proc. Filtravimo efektyvumu. Pastaruoju metu vienas moderniausių ir labiausiai vystomų projektų yra naujieji „Hengst” salono oro filtrai pavadinimu „Blue.care”.

„Blue.care” – penki sluoksniai optimaliems rezultatams

„Blue.care” salono oro filtrus sudaro net penki sluoksniai ir kiekvienas jų vienas kitą optimaliai papildo tam, kad būtų optimalus veikimo rezultatas. Lyginant su įprastiniais aktyvuotos anglies oro filtrais, „Blue.care” papildomai neutralizuoja ir alergenus bei bakterijas. Pirmasis sluoksnis sudarytas iš elektrostatinės terpės su pirminės filtracijos funkcija stambioms dalelėms sulaikyti. Antrasis sluoksnis – tai nepintas filtras, kuris padidina dulkių užlaikymą, trečiąjį sluoksnį sudaro aktyvuotoji anglis, kuri atskiria garus, nemalonius kvapus ir nuodingas dujas, tokias, kaip ozoną, azoto oksidą, sieros dioksidą. Ketvirtasis sluoksnis sudarytas iš lydinio terpės, kuri surenka smulkias dulkes ir mikrodaleles, kurių diametras nesiekia 2,5 µm. Penktasis sluoksnis yra biofunkcinis, kuris pasižymi antimikrobiniu poveikiu.

Greitas pakeitimas ilgalaikiam ir efektyviam filtravimui

Reguliarus filtrų keitimas turi didelės reikšmės jų tarnavimo ilgaamžiškumui ir efektyvumui. Nors gamintojai paprastai rekomenduoja keitimo intervalus 12 000 – 15 000 km ridos intervalu arba kartą per metus, ekspertai pataria, ypač daug važinėjantiems ir alergijų turintiems žmonėms keisti filtrus du kartus per metus – pavasarį, kad būtų pašalinti nešvarumai, kurie susikaupė žiemos metu, ir rudenį, kad būtų pašalintos filtre esančios žiedadulkės ir lapų dalelės. Tokiais atvejais klientai visada galės būti tikri dėl geriausios ir efektyviausios apsaugos, o atsarginių dalių pardavėjai galės atsakingai pakonsultuoti savo klientus bei susigeneruoti papildomų pardavimo pajamų. Tam, kad automobilių remonto meistrai galėtų greitai ir lengvai pakeisti šiuos filtrus visų markių transporto priemonėse, „Hengst” parengė paprastas ir lengvai suprantamas instrukcijas kiekvienam filtrui. Šias instrukcijas galima rasti internete adresu: www.hengst-katalog.de

Praktiniai patarimai

Dėl įvairių priežasčių salono oro filtrai turi būti keičiami bent kartą per metus, tačiau jei vairuojate dažnai arba jei turite alergijų, rekomenduojame šiuos filtrus keisti du kartus per metus. Taip užsitikrinsite patikimą nemalonių kvapų, smulkių dulkių, žiedadulkių ir kitų kenksmingų ore esančių dalelių filtravimą. Šiais filtrais taip pat sumažinsite variklio apkrovas, nes į variklio kuro padavimo sistemą pateks švaresnis oras. Ir ne tik – dėl nešvaraus arba nefiltruoto oro ant vidinės priekinio stiklo pusės gali susidaryti sunkiai nuvaloma ir erzinanti riebaluota plėvelė, kuri blogina matomumą, ypač važiuojant tamsiu paros metu.

“Blue.care” salono filtras, kurį sudaro penki vienas kito poveikį papildantys sluoksniai tam, kad filtravimo rezultatai būtų optimalūs.

“Hengst” salono oro filtrai užtikrina sveiką ir higienišką atmosferą transporto priemonės salone ir pagerina vairuotojo koncentracinius sugebėjimus.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!