„Continental“ tampa elektromobilių varžybų bekelėje „Extreme E“ partneriu

21 vasario 2019, 0:48

  • Varžybų serijos etapai vyks atokiausiuose pasaulio regionuose;
  • Elektromobilių lenktynėmis bus siekiama atkreipti dėmesį į klimato kaitą;
  • „Continental“ elektromobiliams tieks itin inovatyvias padangas.

Hanoveris / Londonas, 2019 m. vasario mėn. „Continental“ tampa naujos elektra varomų visureigių varžybų bekelėje serijos „Extreme E“ partneriu ir rėmėju. Naujosios lenktynių serijos, kurioje bus varžomasi elektra varomais visureigiais su „Continental“ padangomis, etapai vyks atokiausiuose pasaulio kraštuose. „Extreme E“ varžybų organizatoriai planuoja, kad debiutiniame lenktynių sezone, kuris įvyks po dviejų metų, dalyvaus dvylika komandų, o elektromobilių prototipų bandymai bus pradėti jau šių metų balandžio mėnesį.

Lenktynių etapai, kuriuose bus varžomasi elektriniais visureigiais, vyks atokiausiuose planetos kraštuose – nuo Himalajų kalnų, Indijos vandenyno salų, atšiauraus Arkties regiono iki dykumų ir Amazonės atogrąžų miškų. Lenktynių serijos tikslas – atkreipti dėmesį į iššūkius, su kuriais susiduria šios ekosistemos, o siekiant kuo mažesnio poveikio gamtai, etapai vyks specialiai parengtuose ruožuose. Taip pat šios varžybos vyks be žiūrovų, jos nebus transliuojamos tiesiogiai, bet filmuojamos kaip sportinės dokumentikos serijos. Į lenktynių etapus technika, lenktynininkai ir aptarnaujantis personalas bus plukdomi buvusiu Karališkojo pašto laivu, perdarytu į klimato kaitą tiriančią mokslinę laboratoriją ir lenktynių automobilių garažą.

„Mus itin jaudina galimybė būti „Extreme E“ serijos partneriais,“ – sako Nikolajus Setzeris, „Continental AG“ valdybos narys, atsakingas už Padangų padalinį ir įmonės pirkimus. – Šis visiškai naujas automobilių sporto formatas suteikia galimybę pademonstruoti mūsų padangų galimybes net ir ekstremalioje aplinkoje. Be to, ypatingas šios serijos tikslas yra pabrėžti tokių šiandienos ir ateities iššūkių svarbą kaip klimato kaita, atsakinga ūkinė veikla ir ekosistemų apsauga. Mūsų įmonėje tvarumas yra viena pagrindinių sąlygų, todėl tai puikiai dera su „Extreme E“ serijos tikslais.“

Dabartinės „Formula E“ lenktynių serijos įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Alejandro Agag sako: „Visada žavėjo elektromobilių technologijų progresas ir švaraus mobilumo sprendimų poveikis stabdant globalinę klimato kaitą. Esu įsitikinęs, kad „Extreme E“ serija prisidės prie didesnio pasaulio tvarumo – siekti šių tikslų turime subūrę tikrą svajonių komandą. O partnerystė su „Continental Tires“ yra itin didelis „Extreme E“ serijos palaikymas ir įrodymas, kad ši tvaraus sporto varžybų koncepcija turi labai didelę perspektyvą.“

www.continental-corporation.com

Continental plėtoja pažangias technologijas ir sprendimus, skirtus tvariam ir apjungtam žmonių ir krovinių pervežimui. 1871 metais įkurta technologijų kompanija siūlo saugius, efektyvius, sumanius ir prieinamus sprendimus automobiliams, įrenginiams, eismo ir transporto parko valdymui. Preliminari 2018 metų Continental apyvarta siekė 44,4 milijardus eurų ir šiuo metu 61 pasaulio šalyje esančiuose įmonės padaliniuose dirba maždaug 244 000 darbuotojų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!