Efektyvumas ir stilius – naujos „Philips“ halogeninės lemputės

18 lapkričio 2014, 23:36

„Philips“ pristato naujas halogenines lemputes, kurios suteikia daugiau saugumo bei „Premium“ klasės išvaizdos.

Šį rudenį „Philips“ pristatė seriją naujausių halogeninių lempučių automobiliams. Nepaisant to, kad LED ir ksenon apšvietimas yra neabejotinai reikšmingas pasiekimas automobilių apšvietimo srityje, daugumai automobilių, kurie šie metu yra eksploatuojami keliuose arba dar tik gaminami, artimiausioje ateityje bus naudingos halogeninės lemputės. Nenutrūkstamo „Philips“ gaminių tobulinimo dėka, įmonė gali ne tik pateikti automobilių gamintojams ir klientams sprendimus su halogeninėmis lemputėmis, bet ir kiek įmanoma, priartinti jų saugumą bei stilių prie ksenoninių lempučių.

„Philips X-TremeVision“ – 130 % didesnis ryškumas garantuoja geresnį matomumą

Didesnio atstumo matomumas suteikia daugiau laiko sureaguoti į galimus pavojus kelyje. Naujos kartos automobilių žibintų lemputės „Philips X-TremeVision“ garantuoja 130 % daugiau šviesos, nei įprastos halogeninės lemputės. Šios inovacijos dėka, automobilių vairuotojai gali matyti 45 m. ilgesnį kelią, nei su įprastomis halogeninėmis lemputėmis. Važiuojant 80 km / h greičiu, tai reiškia, kad vairuotojas gauna papildomas 2 sekundes kliūties atpažinimui ir atitinkamų veiksmų ėmimuisi.

Labai tiksli gijų geometrija, aukšto slėgio dujų užpildymas (13 barų), precizinė danga ir aukštos kokybės UV spinduliams atsparus kvarco stiklas – tai tik keletas modernių technologijų, naudojamų lemputėse.

Apie 20 % baltesnė šviesa (3700 K) lemputėse „X-tremeVision“ ne tik atrodo elegantiškai, bet ir apjungia komfortą bei vairavimo saugumą. „Philips“ patentuota trečios kartos dangos technologija užtikrina aukštesnę spalvų temperatūrą, todėl geriau yra iš tolo pastebimas kontrastas. Dėka to, vairuoti tamsiuoju paros matu tampa daug komfortiškiau. Šios lemputės yra ilgaamžiškos – dega iki 450 valandų; tai yra žymiai elgiau, nei konkurentų siūlomi produktai.

Rinkoje prieinamos yra „X-tremeVision“ H1, H4 ir H7 lemputės.

„Philips WhiteVision“ – saugumas niekada nebuvo toks patrauklus

Lemputės „Philips WhiteVision“ automobiliui suteikia tobulą išvaizdą, tuo pačiu didinant saugumą. 40 % baltesnė šviesa (4300 K) apjungia unikalius rezultatus su stilinga automobilio išvaizda. Naujas „Philips“ produktas ne tik atrodo elegantiškai, bet ir suteikia 60 % daugiau šviesos kelyje. Kelio juostų žymėjimai ir kelio ženklai tampa labiau matomi aukštesnės spalvinės temperatūros ir novatoriško balto ksenono dėka. Baltesnė ir kontrastingesnė spalva palaiko koncentraciją ir garantuoja komfortišką važiavimą tamsiuoju paros metu.

Lemputės „WhiteVision“ yra pagamintos iš kvarcinio stiklo su apsaugine danga nuo UV spindulių, laikantis aukščiausių „Philips“ standartų. Toks stiklas yra patvaresnis už paprastą ir yra atsparus ekstremalioms temperatūroms ir vibracijoms. Tai pailgina lemputės tarnavimo laiką, kuris viršija 450 valandų. Lemputės „WhiteVision“ yra gaminamos H1, H3, H4 ir H7 versijų.

Straipsnį paruošė „Philips“.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!