Padangos „Goodyear UltraGrip 9” bandymuose pasiekė aukštų rezultatų

18 lapkričio 2014, 23:31

Padangos „Goodyear UltraGrip 9” pasiekė labai gerų rezultatų penkiuose nepriklausomuose Europos padangų testuose. Rugsėjo mėnesį rinkai pateiktos padangos buvo išbandytos keliuose bandymuose, kuriuose gavo aukštus balus.

Vokiško žurnalo „Auto Motor und Sport” redaktoriai padangas apibūdino kaip „geriausiai valdomas“, už tai jos gavo apdovanojimą „geriausios, esant apsnigtai kelio dangai“. Naujausios „Goodyear” padangos užėmė antrą vietą ir buvo pripažintos „rekomenduojamomis“.
Žurnalas „Auto Zeitung” ir ACE patvirtino šiuos puikius rezultatus ir padangoms „UltraGrip 9“ suteikė aukščiausią įvertinimą – „labai rekomenduojamos“. Vokiškas žurnalas „Auto Straßenverkehr” pagyrė padangas už „tylų ir komfortišką važiavimą“ bei suteikė joms antrą vietą ir įvertinimą „rekomenduojamos“.


Padangas „Goodyear UltraGrip 9“ išbandė ir Švedijoje pirmaujantis automobilizmo žurnalas „Teknikens Värld”. Straipsnio autoriai šias padangas įvertino kaip „geriausias padangas be dyglių Europoje“, pridurdami, kad valdymas, esant apsnigtai kelio dangai, yra stiprioji padangų pusė.

– „Mes labai džiaugiamės, kad mūsų padangų tobulinimo įsipareigojimus pripažino ekspertai. 2014 m. rinkai buvo pristatytos padangos „UltraGrip 8“, jos buvo sumontuotos daugiau, nei 7 mln. automobilių. Tačiau, mūsų tikslas buvo dar labiau padidinti saugumą ir pagerinti žieminių padangų elgseną, esant apsnigtai kelio dangai. Šiandien mes esame patenkinti šio pasiekimo pripažinimu“ – pakomentavo Hans Vrijsen, „Goodyear“ ir „Dunlop“ padangų keleiviniam transportui rinkodaros skyriaus direktorius Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje.

Projektuojant padangų „Goodyear UltraGrip 9“ konstrukciją buvo atsižvelgiama į žiemos eismo sąlygas skirtingose šalyse – šaltį, sausą dangą, drėgną dangą ir ižą bei sniegą.
Padangos „UltraGrip 9“ yra parduodamos 33 dydžių, nuo 14 iki 16 colių. Padangos yra skirtos mažiems ir vidutiniams automobiliams.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!