ContiWinterContact TS 850 – saugesnis ir ekologiškesnis vairavimas

30 spalio 2012, 23:00

ADAC duomenimis, žiemą, dėl apsnigtų ir apledėjusių kelių, avarijų rizika padidėja net 6 kartus. Todėl vairuotojai žiemą, rinkdamiesi padangas, turėtų atkreipti dėmesį į protektoriaus savybes, kurios suteikia geresnį sukibimą žiemos keliuose. Atšiauriomis oro sąlygomis idealiai tinka padangos ContiWinterContact TS 850. Šių padangų protektorius yra 20 % labiau išraižytas, tai garantuoja geresnį sukibimą apsnigtuose posūkiuose bei padeda lengviau pašalinti vandenį iš po ratų.

Naujų CONTINENTAL padangų kokybę ir efektyvumą patvirtina ADAC bandymai. ContiWinterContact TS 850 padangos pripažintos populiariausiomis tarp 205/55 R 16 dydžio padangų. ADAC ekspertai įvertino ne tik puikias žieminių padangų savybes, bet ir jų patvarumą bei mažą pasipriešinimą riedėjimui. Projektuodami naujas padangas, CONTINENTAL inžinieriai, padangose suprojektavo aštrius griovelius, tam, kad užtikrinti kuo didesnį protektoriaus išraižymą. Išraižymai, turintys poveikį pradedant važiuot ir stabdant padidėjo 10 %, o važiuojant posūkyje apie 20 %. Tai suteikia galimybę padangoms lengviau prasiskverbti per mikroskopinį sluoksnį vandens, esantį ant ledo ir taip garantuoti geresnį sukibimą. Šis protektorius padeda mažinti kuro sąnaudas. „Vairuotojas, rinkdamasis padangas, pirmiausia turėtų atkreipti dėmesį į protektoriaus parametrus, kurie nulemia ekonomiškumą ir mūsų saugumą. Vertingas informacijos šaltinis šioje srityje yra nepriklausomų tyrimų institutų atlikti bandymai, kurie tiria apie 15 skirtingų padangų savybių.“ – sakė Konrad Grabowski (CONTINENTAL Lenkija).

Nuožmesnis protektoriaus kontūras suteikia malonesnį važiavimą. Nuožmesnis protektorius veiksmingai perduoda jėgą iš padangos krašto, todėl automobilis geriau reaguoja į vairo sukimą. Silicio dioksido junginio dėka, sumažinama padangos trintis. Tai apsaugo nuo padangų konstrukcijos deformacijos, o tai užtikrina 10 % mažesnį pasipriešinimą riedėjimui, nei prieš tai buvusiame modelyje ContiWinterContact TS 830.

Naujos padangos skirtos vidutinės klasės kompaktiškiems automobiliams. 29 skirtingų dydžių padangas, galima įsigyti jau 2012 m. rudenį, R 14 dydžio padangas galima bus įsigyti 2013 m.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!