blogasssas

20 spalio 2014, 22:19

Įmonė „Garbus“ yra vieno didžiausių Europoje automobilinių dalių tiekėjo bei automobilių dalių gamintojo „Polcar“ oficiali atstovė Lietuvoje. Įmonė „Polcar“ importuoja automobilių dalis daugiau kaip iš 350 gamintojų iš viso pasaulio, savo sandėliuose turi daugiau kaip 110000 prekių pozicijų.

Bendrovė Lietuvos autodalių rinkoje veikia nuo 1994 metų ir yra viena didžiausių automobilių dalių tiekėjų Lietuvoje. Įmonė užsiima didmenine ir mažmenine prekyba dalimis visų markių automobiliams bei turi ypatingai platų žibintų, posūkių bei jų stiklų, variklio gaubtų, sparnų, posparnių, variklio bei bamperių apatinių apsaugų, priekinių ir galinių bamperių bei rėmų, remontinių arkų bei slenksčių pasirinkimą, šoninių veidrodėlių bei jų stiklų asortimentą. Taip pat įmonė prekiauja salono, kondicionierių, oro, tepalo bei aušinimo sistemos radiatoriais, aušinimo ir salono ventiliatoriais, vandens siurbliais, visomis pakabos, važiuoklės, transmisijos bei elektros dalimis.

Įmonė greitai išpopuliarėjo ir šiandien tai jau bene kiekvienam automobilistui gerai pažįstama įmonė, kurios sėkmės paslaptys: 

  • Aukštai kvalifikuotas ir maksimaliai greitas aptarnavimas;
  • Siūlomos produkcijos aukšta kokybė ir didelis asortimentas;
  • Palankios kainos;
  • Greitas reikalingų dalių pristatymas.

www.garbus.lt

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!