„GKN Service” pristato naują interneto svetainės skyrių autodirbtuvėms

16 spalio 2014, 22:22

Naujausiu tinklalapio priedu „GKN Service” pateikia išsamią informaciją apie SPIDAN ir LÖBRO produktų profesionalią priežiūrą bei montavimą.

Naujas svetainės skyrius pradedamas visapusiška informacija apie hidraulinę vairo sistemą. Autošaltkalviai čia ras vairo kolonėlių ir stiprintuvo siurblių išsamias montavimo instrukcijas, grąžinamų dalių kriterijus,o taip pat praktinių patarimų apie gedimų nustatymą. Skyriaus dalis „Problemos ir sprendimai” buvo sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su GKN aukščiausios klasės techniniais specialistais.

Problemų sprendimas, triukšmo analizė, alyvos įvertinimas, sistemos plovimo instrukcijos – visa ši informacija paremta įmonės klientų daugelio metų patirties, profesionalaus remonto žiniomis, todėl ekspertai perduoda visas aplinkybes ir priežastis, atsirandančias montavimo ir eksploatacijos metu.

Šiuo dėmesiu techninei pusei GKN siekia suteikti maksimalią naudą naudojant kokybiškas SPIDAN ir LÖBRO dalis, o taip pat užtikrinti saugumą bei komfortą tiek mechanikams, tiek ir automobilių vairuotojams.

Naujas svetainės skyrius bus toliau pildomas ir atnaujinamas. Nuoroda: http://www.gknservice.com/lt/lengvieji_automobiliai/autodirbtuviu_portalas/hidrauline_vairo_sistema.html

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!