„Continental“ sukūrė naują valdymo modulį, skirtą „Audi“ automobiliams

8 rugsėjo 2014, 21:39

„Continental“ sukūrė valdymo modulį, skirtą naujausios kartos 7 pavarų pusiau automatinei „Audi“ dvigubos sankabos S-tronic greičių dėžei. Šis valdymo modulis atitinka naujausius ISO 26262 ASIL-D standartus ir yra integruotas kartu su alyvos siurblio valdymu.

–          „Iššūkis su kuriuo susidūrėme – šiame valdymo bloke žymiai tobulesnių dalių sutalpinimas mažesniame plote. Papildomai mūsų užduotis buvo užtikrinti greičių dėžės patikimumą, greitą pavarų perjungimą ir dinamiškumą. Kita užduotis buvo greičių dėžės valdymo modulio saugumas, kuris pirmą kartą pasaulyje sukurtas pagal ASIL-D normas“ – komentuoja Rudolf Stark, „Continental“ valdymo modulių vadovas. – „Norėdami įvykdyti šias užduotis panaudojome visas naujausias technologijas ir konstrukcijas. Didžiuojamės tuo, kad „Audi“ patikėjo mūsų jėgomis ir mūsų įmone“- priduria Rudolf Stark.

Naujo valdymo modulio užduotis yra užtikrinti visas greičių dėžės varomąsias funkcijas. Davikliai ir valdymo modulio varikliukai buvo sutalpinti mažame valdymo modulio plote.

Nauja 7 – nių bėgių pusiau automatinė greičių dėžė S-tronic yra skersai įdėto variklio modulinės dugno platformos dalis, todėl valdymo blokas negali būti didelis. Valdymo blokas taip pat valdo ir  elektrinį tepalo siurblį. Tepalo siurblio konstrukcija yra be šepetėlių, bet siurblio variklis užtikrina tinkamą tepalo kiekį dvigubai sankabai bei varikliukams.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!