„TecAlliance“ sprendimų portfelis

6 kovo 2018, 1:08

 „TecAlliance“: daugiau kaip du dešimtmečius tarp pirmaujančių tarptautinių automobilių atsarginių dalių  pramonės kompanijų šis pavadinimas yra glaudaus bendradarbiavimo sinonimas. „TecAlliance“ yra tvirtas ir patikimas partneris, kurio produktai ir sprendimai yra sėkmingo bendradarbiavimo pagrindas.

Pasaulyje yra 600 ekspertų, kurie būdami kompetentingais kontaktiniais asmenimis siūlo sprendimus, kaip sparčiai ir teisingai identifikuoti dalis, kaip atlikti efektyvius užsakymo procesus ir sužinoti aktualius automobilių duomenis, įskaitant išsamią informaciją, susijusią su technine priežiūra ir remontu.

„Enabling the Digital Aftermarket“: duomenys, procesai ir patarimai iš vieno šaltinio.

Šiuolaikiniai automobiliai yra labai sudėtingos sistemos, kurių remontas ir priežiūra reikalauja didelių dalių gamintojų, platintojų,  remonto dirbtuvių, o taip pat įmonių, valdančių automobilius, lizingo ir draudimo bendrovių susikalbėjimo.

Reikalinga nuolatinė prieiga prie išsamių transporto priemonių ir gaminių duomenų, taip pat remonto ir priežiūros informacija. Kuo geriau organizuojami procesai tarp partnerių, tuo aukštesnis klientų aptarnavimo lygis. Čia pasirodo „TecAlliance“ firmos paslaugos, apimančios „TecDoc“, „TecCom“, „TecRMI“ ir „Headline“.

Bendrovės  portfelis apima šių sprendimų modulius:

  1. „TecAlliance Data“. Surask ir būk surastas. „TecDoc“ kataloge pateikiama išsami visų mechaninių transporto priemonių atsarginių dalių rinkos visų žinomų automobilių ir produktų bazė. Užsakomi duomenys ir praktinės analizės priemonės leidžia lengvai ir greitai identifikuoti reikalingas dalis bei remonto instrukcijas. „TecDoc“ katalogas yra pati išsamiausia pasaulyje nepriklausomos atsarginių dalių rinkos duomenų bazė.
  2. „TecAlliance Process“. Optimalus procesas nuo A iki Z. Dėl tinklo skaitmeninimo ir išplėtimo procesai vykstantys įmonėse ir tarp jų keičiasi labai greitai. „TecAlliance“, kaip niekas kitas, žino ir supranta procesus, kurie vyksta šioje pramonės šakoje. Integruoti sprendimai prisideda prie geresnio bendravimo, palengvina bendradarbiavimą ir pagreitina procesus bei padidina informacijos prieinamumą visoje tiekimo grandinėje. Visoje grandinėje vykstantys procesai yra supaprastinti elektroniniu būdu – nuo užklausos apie prieinamumą užsakant į sąskaitą-faktūrą: optimaliu, automatizuotu ir integruotu būdu.
  3. TecAlliance Consulting & Services“. Profesionalus patarimas ir įgyvendinimas. Svarbiausi kriterijai yra aktyvūs procesai, pagrįsti teisingai įdiegtais duomenimis ir sprendimais. „TecAlliance“ turi daugiau nei 20 metų patirtį, jame dirba kvalifikuoti patarėjai, projektų vadovai, taip pat teikiama tarptautinė parama ir techninė pagalbos linija, kurią aptarnauja kvalifikuoti mechanikai. Firma aptarnauja savo klientus individualių duomenų valdymo koncepcijų srityje.

Dabartinė automobilių atsarginių dalių rinkos skaitmenizacija reikalauja daug duomenų bei veiksmingų procesų. Automobilių savininkų reikalavimai auga dėl trumpo reakcijos laiko ir kokybės bei išsamaus tinklalapio pobūdžio. Gamintojams, platintojams, dirbtuvėms, automobilių parko operatoriams, lizingo kompanijoms „TecAllianc“e produktai ir jų sprendimai yra naudingos priemonės, kuriomis siekiama didesnio efektyvumo, mažesnių sąnaudų, įgyti papildomų žinių ir užtikrinti didesnį skaidrumą.

2018 m, rugsėjo mėn. įvyks didžiausia Europos mugė – „Automechanika“  Frankfurte. Tai puikus laikas pristatyti klientams naujas galimybes ir įgyti naujų klientų. Naudodamasi „TecAlliance“ produktais ir sprendimais, jūsų įmonė rinkoje gali tapti labiau atpažįstama ir prieinama, o tai naudinga verslo plėtrai.

Kviečiame apsilankyti „TecAlliance“ stende „Automechanika“ Frankfurte, 2018 m. 11 – 15 rugsėjo , 5_6.1 salėje stendas A01 ir A10 bei susipažinti su firmos pasiūlymais.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!