„Philips“ perspėja dėl ksenoninių lempučių padirbinių

27 rugpjūčio 2014, 19:52

Padirbinių pirkimas, pardavimas ir naudojimas yra neteisėta veikla. „Philips“ ksenoninių lempučių padirbinėjimas pasiekė tokį lygį, jog „Philips“ norėdami apsaugoti vartotojus nuo padirbinių pradėjo bendradarbiauti su teisėsauga.

Nesaugūs padirbiniai

Prieš keletą mėnesių įvykdyta akcija pasiekė gerų rezultatų. Per keletą pirmųjų akcijos dienų iš vieno populiariausio Lenkijos skelbimų portalo dingo beveik visi skelbimai siūlantys pirkti įtartinas ksenon lemputes.

-„Mūsų duomenimis net 50 proc. internete pardavinėjamų „Philips“ ksenon lempučių yra padirbiniai. Jau ne kartą esame susidūrę su tuo, kad padirbiniai atsiranda ir parduotuvių lentynose.“- perspėja TarekHamed „Philips LightingPoland“ pardavimų ir rinkodaros vadovas.

Kodėl reikia vengti padirbinių? Padirbinių kaina yra žymiai mažesnė ir iš pirmo žvilgsnio lemputės atrodo lyg originalios, tačiau problema slypi pačiose lemputėse. Padirbtų lempučių kokybė visiškai neatitinka standartų, jos šviečia daug prasčiau, greitai perdega ir neturi jokios garantijos.

Sumontavus padirbtas lemputes gali perdegti Jūsų automobilio ksenoninių lempučių blokas, kurio keitimas gali kainuoti net kelis šimtus litų. Blokelius galima ir restauruoti, tačiau tai tinka ne visiems automobilių modeliams.

Retais atvejais padirbtų ksenoninių lempučių montavimas gali sugadinti ir automobilio elektroniką arba kompiuterį.

Kaip likti neapgautam?

Pirmasis požymis jog prekė gali būti padirbta yra žymiai mažesnė nei rinkos kaina. Jei Jums kyla įtarimas dėl lemputės originalumo „Philips“ sukūrė keletą apsaugos priemonių.

Kiekviena lemputė turi savo unikalų numerį, kuris yra ant pakuotės ir matomas esant ryškiai šviesai. Papildomai „Philips“ įdiegė ir „judantį“ simbolį, kuris, priklausomai nuo apšvietimo, keičia savo poziciją. Kiekvienos pakuotės viduje yra „Philips (COA)“ originalumo sertifikatas.

Paskutinė saugos priemonė yra „QR“ kodas bei kodas, kuris parašytas ant pakuotės. Parašytą kodą ant pakuotės galite patikrinti www.philips.com/original internetiniame puslapyje. Suveskite kodą ir Jums praneš ar Jūsų rankose originali „Philips“ lemputė.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!