DENSO kaitinimo žvakės žiemai

23 spalio 2012, 22:00

Beveik 80 % kaitinimo žvakių yra parduodama rudens – žiemos laikotarpiu. Be gerai žinomų keramikinių žvakių, vis labiau populiarėja greito kaitinimo žvakės.

Keramikinės ir greito kaitinimo žvakės DENSO

Kaitinimo žvakės turi užtikrinti tai, kad variklis nuolat būtų greitai ir be rūpesčių užvedamas, nepriklausomai nuo sezono ir temperatūros. Pastaruoju metu vis populiarėjo greito kaitinimo žvakės. Jų didžiausias privalumas – tai, kad jos įkaista per dvi sekundes. Šiuo metu tai yra rekordinis, geresnis nei keramikinių kaitinimo žvakių rezultatas. Įdomus ir tas faktas, kad greito kaitinimo žvakės yra pigesnės nei keramikinės žvakės.

Įmonė DENSO yra viena pagrindinių kaitinimo žvakių rinkos dalyvių. Šios žvakės plačiai naudojamos ne tik pirminiam montavimui, bet ir keičiant nusidėvėjusias žvakes. Pasiūlą sudaro 128 žvakių modeliai, kurie aprūpina 98 % rinkos paklausos. DENSO kaitinimo žvakės garantuoja greitą ir patikimą sušilimą. Ilgesnis kaitinimas žymiai sumažina CO2 išmetimo kiekį.

Europoje automobilių su dyzeliniais varikliais, išmetamųjų teršalų kiekiui reikalavimai vis griežtės. 2014 m. įsigalios Euro6 išmetamųjų dujų standartas. Tai dar labiau sumažins gaminamų variklių darbinį tūrį. Didesnį vaidmenį įgaus greito kaitinimo žvakės.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Anonimas, 22 rugpjūčio 2013, 6:31 0 0

mitsubishi colt 2006 1.5d.kiek kainuotu?

Atsakyti

Anonimas, 22 rugpjūčio 2013, 6:31 0 0

reiktų kreiptis į autodalių parduotuvę.

Atsakyti