Uždegimo žvakės NGK automobilyje „Alfa Romeo 4C Spider“

5 rugpjūčio 2014, 21:58

Naujausiame „Alfa Romeo“ modelyje – kabriolete „4C Spider“, kaip originali įranga yra montuojamos NGK uždegimo žvakės. Šio modelio serijinės gamybos pradžia numatoma 2015 m.

„4C Spider“ – tai lengvas automobilis, varomas galiniais ratais. Šis automobilis yra su 1,8 litrų talpos benzininiu varikliu su turbokompresoriumi. Variklio galia – 250 AG. 100 km / h greitį automobilis išvysto per 4,5 sekundės. Didžiausias išvystomas greitis – 250 km / h. Šiam varikliui „Alfa Romeo“ pasirinko NGK žvakes ILKAR7D6G.

Įmonė NGK šias žvakes pradėjo gaminti 2009 m. „Fiat“ grupės 16V T-Jet varikliams su tiesioginiu įpurškimu. Nuo tada žvakės ILKAR7D6G atitinka aukštus „Alfa Romeo“ ir kitų „Fiat“ grupės automobilių markių reikalavimus. Dėl uždegimo patikimumo, galios ir atsparumo, šios žvakės yra montuojamos automobiliuose „Lancia Delta“, „Alfa Romeo 159“, „Alfa Romeo Giulietta“ bei „4C Spider“.

ILKAR7D6G žvakės yra su dvigubu kiekiu tauriųjų metalų. Centrinio elektrodo iridžio viršūnė garantuoja beveik visišką atsparumą korozijai. Įžeminimo elektrodas su nedidele platinos plokštele suteikia atsparumą dilimui. To pasekoje 0,6 mm atstumas tarp elektrodų išlieka nepakitęs visą tarnavimo laiką.

 

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!