„Castrol“ ir „Volvo Car Group“ bendradarbiavimo pratęsimas

27 gruodžio 2017, 23:28

„Castrol“ ir „Volvo“ pasirašė naują bendradarbiavimo sutartį. Susitarime buvo numatytos variklių alyvos, įrangos alyvos ir tepalų, naudojamų visose naujose transporto priemonėse, kurios gaminamos  visame pasaulyje esančiose „Volvo“ gamyklose, o taip pat globalus tepalų tiekimas visoms „Volvo“ platintojų atstovybėms.

Partnerystės pagrindais dirbančios gamyklos dirbs degalų sąnaudų mažinimo srityje ir tokiu būdu padidins variklių patikimumą. „Castrol“ mokslininkai ir „Volvo“ inžinieriai sieks glaudžiai bendradarbiauti ir siekti sukurti naujausius „Volvo Drive–E“ variklius, taip pat kurdami jiems tinkamas specialias alyvas, kurios padės sumažinti degalų suvartojimą naujausiuose benzininiuose, dyzeliniuose ir hibridiniuose lengvuosiuose automobiliuose.

Danny Carlisle „Castrol“ strateginio bendradarbiavimo su klientais viceprezidentas:

– „Džiaugiamės galėdami pranešti apie mūsų partnerystę su „Volvo Car Group“. Mūsų įmonės turi daug bendrų tikslų, o dėl naujojo susitarimo galėsime kartu pristatyti novatoriškus technologinius sprendimus, kurie bus naudingi ir „Volvo“ atstovams ir klientams“.

„Volvo Car Group“  klientų aptarnavimo skyriaus viceprezidentas Martin Persson taip pakomentavo sandorį:

– „Gebėjimas visiems „Volvo“ automobilių vairuotojams pateikti tinkamą alyvą, kad varikliai būtų visiškai apsaugoti, ir pasiektas geriausias jų našumas. Mums tai labai svarbu. Mes labai džiaugiamės atsidavimu, inovaciniu požymiu, inžinierine kompetencija ir visapusiška „Castrol“ teikiama parama.

„Volvo“ inžinierių pasididžiavimas yra variklių tobulinimo techninė pažanga, įskaitant ir naudojamas alyvas. „Castrol“ ir „Volvo“ partnerystė leidžia milijonams klientų visapusiškai pasinaudoti savo automobilių galimybėmis, dėka sukurtų, jų varikliams skirtų, tepalų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!