Salono filtrai COMLINE

30 liepos 2014, 17:42

Įmonė „Comline Auto Parts” yra puikiai žinoma filtravimo elementų gamintoja. Įmonė juos rinkai tiekia jau diaugiau nei 20 metų. Šiuo metu ypatingas klientų dėmesys COMLINE filtrams grįžta.

Įmonės COMLINE asortimente yra tiek standartiniai salono filtrai, tiek filtrai su aktyvuota anglimi. Viso įmonės asortimente yra daugiau nei 400 pozicijų.

COMLINE filtrų asortimentas nėra skirtas konkrečiam automobilių segmentui, todėl apima platų automobilių spektrą. Filtrai COMLINE skirti 95 % Europos, Japonijos ir Korėjos markių automobiliams.

Ilgame filtrų sąraše yra filtrai tokie, kaip EKF106, EKF255 ir EKF332, kurie yra skirti Vokietijos gamintojų automobiliams: „Audi“, „Volkswagen“ ir „BMW“. Pozicijos EKF185 ir EKF324 yra skirtos populiariausių Japonijos ir Korėjos gamintojų automobiliams, tokiems kaip: „Toyota“, „Lexus“, „Hyundai“ ir „Kia“. Pagrindiniam JAV gamintojui yra skirtos EKF113 ir EKF151 pozicijos.

–        „Salono filtrų sezoniškumas rodo, kad atėjus rudeniui, šių prekių paklausa sumažės. Dėl šios priežasties, yra svarbu ateinančiais mėnesiais ieškoti klientų, kurie būtų suinteresuoti keisti salono filtrus. Aukšta kokybė, platus asortimentas ir protinga COMLINE filtrų kaina daro didelę įtaką, renkantis salono filtrą.“

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!