„Bosch“ dalys 24 valandų „LeMans“ lenktynėse

23 liepos 2014, 21:24

27 komandos, dalyvaujančios „LeMans“ lenktynėse naudoja „Bosch“ dalis. Šios dalys naudojamos tokiuose automobiliuose kaip: „ChevroletCorvette C7“, „Ferrari 458 Italia“ ar „Porsche 911 RSR“.

 „Bosh“ dalys, tokios kaip: elektroniniai ar hidrauliniai komponentai, saugumo sistemos, kuro tiekimo sistemos sumontuotos net 27 iš 56 startuojančių automobilių. Nuo 2000 metų „Bosch“ kuro tiekimo sistema yra „LeMans“ lenktynių laimėjimo garantas. Pastaruosius septynerius metus lenktynių nugalėtojai buvo dyzeliniai arba hibridiniai automobiliai, tokie kaip „Audi Sport“ ir „Peugeot Sport“ su „Bosch“ kuro sistema. Nuo 2000 iki 2006 metų lenktynių nugalėtojai buvo benzininiai automobiliai su „Bosch“ įpurškimo sistema.

„Audi R18 e-tronquattro“ (LMP1)

 „Bosch“ yra automobilio „Audi R18 e-tronquattro“ vystymosi partneris ir tarp tiekiamų dalių tiekia įpurškimo sistemas bei elektrinės pavaros komponentus. „Bosch“ tiekia šias dalis:

·       „CommonRail“ įpurškimo sistema, susidedanti iš aukšto slėgio siurblio, purkštukų ir aukšto slėgio kuro komponentų;

·       MGU komplektas (variklis ir generatorius): sukurtas „Audi Sport“ kartu su „Bosch“ „R18 e-tronquattro“ modeliui. MGU komplektas sumontuotas ant priekinės ašies įkrauna akumuliatorių iš stabdymo gaunamos jėgos. MGU komplekte esantis variklis skurtas 2014 metų sezonui generuoja 170 KW galios (apie 230 AG);

·       Variklio kompiuteris MS24 ir duomenų registratorius;

·       Starteris, generatorius ir automobilio laidynas.

„ChevroletCorvette C7“ (LM GTE-Pro)

 „Bosch“ saugumo sistema užtikrina saugumą „ChevroletCorvette C7“ automobiliams šiose ilgose lenktynėse. Šios sistemos pagrindas yra radaras (LRR3), sumontuotas automobilio galinėje dalyje. Šis radaras matuoja iš galo esančių atomobilių atstumą bei greitį, jis gali išmatuoti net 32 objektus, esančius iki 250 m atstumu. Radaro duomenys yra perduodami į ekraną, esantį vairuotojo prietaisų skydelyje. Šios sistemos dėka vairuotojas gali priimti tinkamus sprendimus, kada spausti akseleratorių, o kada pristabdyti.

Kitos „Bosch“ dalys sumontuotos automobilyje:

·       Įpurškimo sistema;

·       Variklio kompiuteris MS 5.1;

·       Aukšto slėgio kuro purkštukai ir kuro siurblys;

·       Aukštos raiškos automobilio spidometras DDU 8, kuris gali būti programuojamas pagal kiekvieno poreikius;

·       Degimo sistemos elementai ir davikliai;

·       Duomenų perdavimo sistemos tarp vairuotojo ir boksų;

·       Kuro siurblys ir valytuvų varikliukas.

„Ferrari 458 Italia“ (LM-GTE Pro ir LM-GTE Am)

Sumontuotos „Bosch“ dalys:

·       Įpurškimo sistema;

·       Variklio kompiuteris MS 5.1;

·       Aukšto slėgio kuro purkštukai ir kuro siurblys;

·       Aukštos raiškos automobilio spidometras DDU 8, kuris gali būti programuojamas pagal kiekvieno poreikius.

„Porsche 911 RSR“ ir „Porsche 911 GT3 RSR“ (LM-GTE Pro ir LM-GTE Am)

„Porsche 911 RSR“ ir „Porsche 911 GT3 RSR“ automobiliuose sumontuoti „Bosch“ variklio valdymo blokai, davikliai, atminties sistemos.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!