Praskaidrink savo artimųjų gyvenimą

15 gruodžio 2017, 0:20

Daugeliui žmonių geriausios kalėdinės dovanos yra tos, kurias galima panaudoti praktiškai., kurias galima panaudoti darbui arba hobiui. Sužinokite,  kaip galima panaudoti dirbtuvių lempas „Philips“.

Žibintuvėlis yra būtina automobilio įranga, tačiau tik keletas naujų automobilių modelių turi žvitrų žibintą bagažinėje, kurį galima nuimti ir naudoti kaip nešiojamą šviesos šaltinį. Daugumos transporto priemonių savininkai turi nusipirkti atskirą tinkamą žibintą. Parduotuvėse ir internetiniuose aukcionuose galite rinktis ir išsirinkti.

  • „Tai yra „Philips Penlight Premium“ žibintuvėliai. Yra trys geri argumentai rinktis mūsų produktą. Visų pirma, jis turi labai atsparų aliuminio korpusą ir nieko neatsitiks, jei lempa nukris. Antra, aukštos kokybės „Lumileds“ diodai suteikia puikią baltą šviesą. Ir trečia- „Penlight Premium“ maitinamas – vidinio akumuliatoriaus“, – aiškina Piotr Wajszczyk, Centrinės Europos firmos „Lumileds Poland“ pardavimų direktorius.

Akumuliatorius turi pranašumą prieš elementus, nes jį galima įkrauti iš automobilio 12 V lizdo, o žibintuvėlis su elementais (vasarą – karšta, žiemą – šalta) dažnai atsisako veikti, kai to labiausiai reikia.

„Philips RCH6“ – tai  tiems, kas mėgsta dalykus „du viename“. Galima naudoti panašiai, kaip „Penlight Premium“ – akumuliatorinė lempa, kuri yra pakankamai maža, jog telpa kišenėje. Jei reikia remontuoti automobilį, galima dėti ją ant magneto ir nukreipiamosios galvutės pagalba galima tiksliai apšviesti reikalingą vietą. Ji taip pat gali būti pritvirtinta ant galvos.

– „Tai puikus sprendimas sporto entuziastams pvz. bėgikams. Žiemą dienos trumpos, todėl žmonės vengia užsiimti fizine veikla ten, kur tamsu. Apšviečiant „RCH6“ žibintuvėliu kelią, rūpinamės saugumu ir išvengiame pavojaus“, – įsitikinęs Piotr Wajszczyk.

O jeigu ieškome dovanos meistrui arba mechanikui? Šiais metais „Philips“ pristatė naujovę -sulankstomas, belaidis „RCH19“ žibintuvėlis. Dėl to, kad žibintuvėlis susilanksto kaip sudedamas peiliukas, jis išlaiko kompaktiškus matmenis ir didesnių žibintų galimybes. Tai puikiai veikia ne tik mėgėjiškoje, bet ir profesionalių dirbtuvių aplinkoje, leidžia pasiekti ir apšviesti net pačius tamsiausius užkampius.

  • „Tai profesionalus žibintas, suprojektuotas bendradarbiaujant su dirbančiaisiais dirbtuvėse. Jo korpusas yra atsparus dulkėms, vandeniui ir naftos medžiagoms. „Eco” režime ji veikia šešias valandas be įkrovimo, o jei vartotojui reikia stiprios šviesos, galima įsigyti net 300 liumenų žibintuvėlį“, – sako Piotr Wajszczyk.

Žibintuvėlį galima pritvirtinti magnetu arba kabliuku, o po to, kai baigsim darbą, susilankstysime ir įdėsime į kišenę.

„Philips“ prekės ženklo produktai išsiskiria solidžia apdaila ir puikiais šviesos parametrais, kurie tarnauja jų vartotojams daugelį metų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!