Naujas „Varta“ produktų asortimentas parodoje „Automechanika“

22 liepos 2014, 22:45

Parodos „Automechanika 2014”, kuri vyks rudenį Frankfurte, metu įmonė „Johnson Controls“ pristatys naują „Varta“ produktų gamą.

Didmenininkai, automobilių servisų darbuotojai ir kiti partneriai turės galimybę susipažinti su naujais sprendimais ir naujomis paslaugomis, apsilankę „Johnson Controls“ stende, (nr. C41) 3.1 salėje.

„Varta Dynamic Trio“

Viena svarbiausių naujienų yra „Black“, „Blue“ ir „Silver“ linijų akumuliatorių įtraukimas į „Varta Dynamic trio” asortimentą. Šios naujienos dėka, įmonė „Johnson Controls“ gali patenkinti rinkos poreikius, atsižvelgdama į kiekvienos transporto priemonės tipą ir kliento tipą.

– „Naujas „Varta“ asortimentas siūlo tinkamiausius sprendimus, atitinkančius dabartinius vairuotojų poreikius. Itin švaraus gamybos proceso dėka, nauji akumuliatoriai „Varta SILVER Dynamic AGM“ ir „VARTA Blue Dynamic EFB“ tinka ekologija besirūpinantiems klientams, kuriems reikalingi patikimi akumuliatoriai.“ – teigia Ruben Gomez Fernandez, „Johnson Controls Power Solutions EMEA“ rinkodaros direktorius.

Paslauga VSSP – naujos kartos bevielis sprendimas komerciniam transportui

Įmonė „Johnson Controls“ parodos „Automechanika“ metu pristatys naujos kartos programą VARTA Start-Stop Service Program (VSSP 2.1). Patobulintas prietaisas VSSP 2.1 suteiks galimybę automobilių servisų vairuotojams, akumuliatorių pakeisti greitai ir nesudėtingai.

Taip pat parodos metu įmonė „Johnson Controls“ pristatys inovacijas, skirtas specialiai komerciniam transportui.

Akumuliatoriai ateities transporto priemonėms

Klimato kaita ir mažėjantys ištekliai priverčia plėtoti naujas, aplinkai nekenksmingas technologijas, kurios visiškai ar iš dalies pašalina vidaus degimo variklių poreikį. Šiuo aspektu, vis didesnę reikšmę turi elektrinė pavara.

– „„Johnson Controls“ jau turi sprendimų, skirtų ateities transporto priemonėms tiek su hibridiniais, tiek su elektra varomais varikliais. Mes norėtumėme pakviesti automobilių servisų darbuotojus ir partnerius į „Johnson Controls“ sprendimų pristatymą parodos „Automechanika“ metu.“ – teigia Ruben Gomez Fernandez.
Paroda „Automechanika“ vyks 2014 m. rugsėjo 16 – 20 d. Frankfurte.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!