„Philips“ pristato naujos kartos dienos šviesos žibintus

22 liepos 2014, 22:35

Įmonė „Philips“ pristato naujus trečios kartos dienos šviesos žibintus „Daylight 9“. Nauja optinė konstrukcija susideda iš 9 LED taškų.

Dienos žibintai „Daylight 9“, kurie pakeičia žibintus „Daylight 4“, sujungia modernų stilių ir geresnį matomumą. Tai įmanoma dėka naujo optinio dizaino, kurį sudaro 9 LED taškai. Tokia konstrukcija suteikia stilingą ir tolygų apšvietimą. Naujos konstrukcijos dėka, padidintas šviesos spindulio kampas. Šie žibintai gali būti montuojami skirtingais kampais, todėl automobilis yra geriau matomas kitiems eismo dalyviams. „Daylight 9“ tinka automobiliams su hibridiniais ir elektriniais varikliais bei „Start / Stop“ sistemomis

.

„Daylight 9“ skleidžia labai šviesią, baltą šviesą, todėl automobilį geriau mato kiti vairuotojai ir pėstieji. Taip pat svarbios yra ir ekonominės priežastys. Pavyzdžiui, dienos šviesos žibintams „Daylight 9“ reikia dešimt kartų mažiau energijos nei tradiciniam halogeninės šviesos spinduliui išgauti. Tai daro įtaką mažesnėms kuro sąnaudoms. „Daylight 9“ dienos žibintams yra reikalinga tik 14W srovė, o jų numatoma eksploatavimo trukmė yra tokia pati, kaip ir paties automobilio.

Dėka „clip-on“ sistemos ir pateikiamos instrukcijos, „Daylight 9“ montavimas yra labai paprastas. Įdiegus sistemą nėra reikalinga jokia papildoma priežiūra. Tvirtas, aukštos kokybės aliuminio korpusas apsaugo nuo korozijos ir yra atsparus įvairioms oro sąlygoms.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!