„Goodyear“ ir „Dunlop“ žieminių padangų testas

11 gruodžio 2017, 0:39

Populiarūs Vokietijos automobilių žurnalai paskelbė metinių žieminių padangų testų rezultatus. „Auto Bild“ pripažino, kad  padangos „Dunlop Winter Sport 5“ vertos vietos ant podiumo ir suteikė pavyzdinės padangos titulą.

Panašus ir žurnalo „Autobild sportscars“ testo rezultatas, kuriame „Dunlop“ padangos pasiekė tokius pat aukštus rezultatus kaip ir  „Goodyear UltraGrip Performance Gen-1“ padangos. „Auto Bild allrad“ ir „Sport Auto“ žurnalų tyrimai – tai padangų „Goodyear UltraGrip Performance Gen-1“ galimybių, kurios abiem atvejais užėmė pirmą vietą ir pelnė titulą su itin aukštu reitingu, išvardinimas.

Tarp 20 žurnalo „Autobild“ testuojamų padangų „Dunlop Winter 5“ buvo viena iš trijų, apibūdintų kaip pavyzdinė. Žurnalo ekspertų teigimu, produkto privalumai: dinamiškas važiavimas sniegu ir drėgna kelio danga, subalansuotas našumo potencialas ir trumpas stabdymo kelias ant šlapios dangos. „Auto Bild sportscars“ „Dunlop“ padanga pasidalijo vieta ant podiumo ir titulu „pavyzdinė“ su „Goodyear UltraGrip Performance Gen-1“. „Goodyear“ padanga buvo giriama už subalansuotus parametrus ir įtikinamą naudojimo žiemos sąlygomis charakteristiką, sportinį būdą, gerą pravažumą snieguotomis ir šlapiomis dangomis bei tikslų vairavimą.

Aukšta žieminių padangų kokybė yra labai svarbi visureigiams (SUV), turintiems didelę masę ir aukštą svorio centrą.

„Auto Bild allrad“ žurnalo ekspertai giria „UltraGrip Performance Gen-1“ už aukštą saugumo lygį ir puikias charakteristikas važiuojant sniegu. Papildomas padangos privalumas yra jos atsparumas akvaplaningui. „Goodyear UltraGrip Performance Gen-1“ taip pat gavo aukštą įvertinimą už komfortišką vairavimą bei pravažumą sausu paviršiumi.

„Goodyear“ naujausias žieminių padangų modelis taip pat buvo pripažintas žurnalo „Sport Auto“. Žurnalas giria „UltraGrip Performance Gen-1“ už pavyzdinį sukibimą ir tikslumą važiuojant šlapia danga.

– „Mes labai patenkinti rezultatais“, – sakė „Goodyear Dunlop“ Europoje rinkodaros direktorius

– „Žiemos sąlygos Europoje gali būti rimtas iššūkis vairuotojams, todėl mes stengiamės užtikrinti saugų ir patogų vairavimą net sunkiomis sąlygomis, nepakenkiant našumui“, – pridūrė.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!