„Delphi“ susitarė dėl „nuTonomy“ įsigijimo

11 gruodžio 2017, 0:38

„Delphi“ paskelbė, kad pasirašė  „nuTonomy“ įsigijimo sutartį. Pradinė kaina yra 400 milijonų dolerių, su galimybe gauti papildomą pelną apie 50 milijonų.

Šis sandoris sujungia pirmaujančią „start-up Tier 1“ klasės autonominio vairavimo sektoriuje (angl. autonomous driving) ir tai dar labiau pagreitina firmos „Delphi“ lūkesčius (ang. AMoD, Automated Mobility on-Demand) dėl autonominio ir mobilaus vairavimo tobulinimo sprendimų, automobilių gamintojų ir klientų šios technologijos poreikių gerinimo visame pasaulyje.

Įkurta 2013 m. dr Karl Iagnemm bei dr Emilio Frazzoli, „Pasaulio ekonomikos forumo“ pavadinta „Technologijos Pionieriumi“, firma „nuTonomy“ šiuo metu rengia savo atskirai valdomus pasaulinės AMoD rinkos gaminius. Firma savo personalą papildys 100 žmonių – tame tarpe 70 inžinierių ir mokslininkų. Tai padidins „Delphi“ prieigą prie naujų klientų ir rinkų augančioje mobilumo erdvėje.

– Su dideliu džiaugsmu sveikiname Delphi Karl, Emilio bei jų talentingą komandą, – pasakė „Delphi“ prezidentas Kevin Clark.

– „Firmų „nuTonomy“ ir „Ottomatika“ susijungimas – didžiausias pramonei pritaikytų suvokimo sistemų ir pažangių transporto priemonių architektūros sprendimų rinkinys. „Delphi“ stiprina mūsų konkurencinę poziciją šioje srityje, kaip pirmaujanti autonominio mobilumo sprendimų teikėja. Šis sandoris yra dar vienas pavyzdys mūsų nuolatinio įsipareigojimo plėtoti, įgyvendinti ir komercializuoti geriausią ir saugiausią savarankišką vairavimo sistemą“, – pridėjo Kevin Clark.

Po sandorio „Delphi“ turės atskirus padalinius Bostone, Pitsburge, Singapūre, Santa Monikoje bei Silicio slėnyje. „nuTonomy“ ir toliau bus įsikūrusi Bostone, kur abi firmos vykdys „AMoD“ bandomąsias programas. Sujungus pastangas Bostone, Singapūre ir kituose pasaulio miestuose, „Delphi–+“ siekdama paskatinti technologijų ir globalinę automobilių parko plėtrą iki metų pabaigos turės 60 autonominių transporto priemonių trijuose žemynuose.

– „Mūsų misija visada buvo radikaliai didinti saugumą, efektyvumą, transporto galimybes visame pasaulyje“, –  sakė vienas iš CEO ir „nuTonomy“ įkūrėjų Karl Iagnemm.

– „Jėgų sujungimas su „Delphi“ per vieną žingsnį mus priartina prie mūsų tikslo. Su rinkos lyderiu, turinčiu viziją, kuri tiesiogiai atitinka mūsų poreikius, mes sukursime visuotinį autonominio vairavimo technologijos standartą“, – prideda Karl Iagnemm.

„nuTonomy“ įsigijimas yra naujausias iš investicijų serijos, kurias „Delphi“ padarė, kad sustiprintų savo pozicijas naujoje mobilumo erdvėje, įskaitant firmos „Ottomatika“ autonominio vairavimo programinę įrangą bei duomenų perdavimo paslaugų teikėjus „Control-Tec i Movimento“.

Sandoriui taikomos įprastos sąlygos ir tikimasi, kad iki metų pabaigos įsigijimas bus baigtas.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!