Dvigubas „Continental“ įvertinimas 2018 m. Vokietijos dizaino apdovanojimuose

1 gruodžio 2017, 16:17

Išmanusis stiklo valdymas ir trimačio ekrano paviršius apdovanoti „Transporto“ kategorijoje. Išmanusis stiklo valdymas užtikrina daugiau komforto, didesnį saugumą ir energijos taupymą. Trimačio ekrano paviršius automobilių kūrėjams suteikia naujas galimybes.

Regensburgas, 2017 m. lapkričio mėn. Trečius metus iš eilės technologijų kompanija „Continental“ buvo įvertinta Vokietijos dizaino apdovanojimais. 2018 m. Vokietijos dizaino apdovanojimų komisija „Continental“ išmanųjį stiklo valdymą (Intelligent Glass Control angl.) ir trimačio ekrano paviršių paskelbė geriausiais išradimais „Transporto“ kategorijoje. Apdovanojimai bus įteikti 2018 m. vasario 9 d. Frankfurte vyksiančioje apdovanojimų ceremonijoje.

Išmanusis stiklo valdymas

Išmanusis stiklas gali automatiškai arba valdiklio pagalba laipsniškai tamsėti arba šviesėti. Ši technologija naudoja stikle esančią specialią plėvelę, kurios skaidrumas kinta priklausomai nuo gaunamų elektroninių signalų. Automatiškai tamsėjantys ar skaidrėjantys stiklai sumažina energijos ir degalų sąnaudas, taip pat padidina komfortą ir saugumą, nes automobilio stiklų skaidrumas priklauso nuo aplinkos šviesos, o vairuotojui nebereikia rūpintis laiku atlenkti skydelį nuo saulės. „Mums labai malonu, kad Vokietijos dizaino apdovanojimų komisija pripažino ir įvertino mūsų išmaniųjų stiklų kontrolės sistemos teikiamus privalumus. Tai dar labiau padidino ryžtą ir toliau tobulinti šią energijos sąnaudas mažinančią, komfortą ir saugumą didinančią išmaniąją technologiją,“ – apdovanojimą komentavo Andreasas Wolfas, „Continental“ Kėbulų ir saugumo padalinio vadovas.

Trimačio ekrano paviršius

Automobiliuose esantys ekranai ne tik didėja, bet ir jais valdoma vis daugiau funkcijų bei pateikiama daugiau informacijos. Tačiau nors didelis skaitmeninis ekranas tinkamas šioms užduotims, jo forma itin riboja salono konfigūracijos galimybes. Todėl vietoje jo čia gali būti naudojamas „Continental“ trimačio ekrano paviršius su iškiliais paviršiais, suteikiantis kur kas daugiau laisvės automobilių kūrėjams. „Su šiuo ekranu mes siūlome kur kas didesnį pritaikymą, gamintojams suteikiantį naujas salono kūrimo galimybes, o vairuotojui – maksimalų naudojimo patogumą ir asmeninių nustatymų galimybes,“ – apie apdovanojimu įvertintą technologiją sakė dr. Frankas Rabe, „Continental“ Automobilio valdymo prietaisų padalinio vadovas.

www.continental-corporation.com

Continental plėtoja pažangias technologijas ir sprendimus, skirtus tvariam ir apjungtam žmonių ir krovinių pervežimui. 1871 metais įkurta technologijų kompanija siūlo saugius, efektyvius, sumanius ir prieinamus sprendimus automobiliams, įrenginiams, eismo ir transporto parko valdymui. 2016 metais Continental apyvarta siekė 40,5 milijardų eurų ir šiuo metu 56 pasaulio šalyse esančiuose įmonės padaliniuose dirba daugiau kaip 233 000 darbuotojų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!