„MotoGP“ įkvėptos „Bridgetsone“ padangos motociklams

2 liepos 2014, 21:24

„Bridgestone“ panaudojusi žinias, įgytas „MotoGP“ lenktynėse sukūrė pažangiausią motociklinių padangų seriją „Battlax“. Įmonės pasiekimai buvo įvertinti „Speed – Day“ susitikimų cikle lenktynių trasoje Poznanėje.

Šios „Bridgestone“ padangos buvo pripažintos dėl komforto, skirto miestinio tipo padangoms ir sukibimo, kuris prilygsta lenktyninių padangų sukibimui. Testuotojai gyrė „BridgestoneBattlax S20 EVO“ modelį dėl aukšto saugumo pojūčio bei patvarumo. Jų nuomone „BridgestoneBattlax“ padangos užtikrina sukibimą posūkyje ir išvažiuojant iš jo.

„Puiki lenktyninė padanga.“ „Nuostabus sukibimas.“ „(…) užtikrina didžiulį sukibimo, saugumo ir komforto pojūtį.“ „Sukibimas beveik be ribų“ – tai tik keletas mokymų dalyvių, kurie įsitikino „Brid

gestoneBattlax“ pasiekimais, atsiliepimų.

 „BridgestoneBattlax V01“ ir šių metų modelis „BridgestoneBattlax V02 (Slick)“ dėl savo puikių savybių įgijo gerbėjų tarp „Speed Day“ dalyvių. Dalyviai tikino, kad „BridgestoneBattlax“ padangos užtikrina sukibimą posūkyje ir išvažiuojant iš jo. Taip pat buvo įvertintas motociklų stabilumas keičiant važiavimo kryptį. Labiausiai šios padangos buvo giriamos dėl nuspėjamo elgesio, kai motociklas yra lenkiamas posūkyje žemyn.

„Speed – Day“ tai renginys vykstantis Poznanėje, kuriame lenktynininkai tikrina savo ir motociklo galimybių ribas. Saugioje trasoje lenktynininkai mokosi įveikti posūkius važiuojant dideliais greičiais.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!