NSK turi plėtros planą

26 lapkričio 2017, 23:19

Firma NSK pateikė informaciją apie savo naują pakuotę ir planuojamą serijos ProKIT pasiūlymo plėtrą – ratų stebulės guolių asortimentą nepriklausomai atsarginių dalių rinkai IAM (Independent Automotive Aftermarket).

ProKIT vienetinės pakuotės, kuriose yra tik originalūs gaminiai, tokie kaip guoliai, tarpinės ir veržlės (išbandyti ir patvirtinti OE automobilių gamintojų) bus išvystytos per keletą ateinančių mėnesių, kad būtų galima pritaikyti platesniam transporto priemonių skaičiui.

NSK sprendimai dėl guolių jau yra prieinami daugiau kaip 70 milijonų automobilių, važinėjančių po Europą. Pirmojo surinkimo kokybė reiškia mažesnį garantinį sugrąžinimą distributoriams, o tai leis išvengti didėjančių sąnaudų, susijusių su šiais procesais.

Firma NSK sukūrė naują ProKIT pakuotę, kuri bus naudinga klientams. Pavyzdžiui, 100% perdirbama pakuotė ne tik paženklinta 10 kalbų, bet ir aiškiai įspės apie magnetinio lauko šaltinius bei suteiks informaciją apie profesionalių mechanikų guolių montavimą. Svarbu tai, kad etiketė ant pakuotės teikia informaciją, tokią kaip EAN brūkšninis kodas, detalės numeris, taikomų programų sritis, EAC sertifikatas,  QR kodas ir kiekis. NSK taip pat naudoja Europos TecDoc duomenų bazę ir pateikia visą katalogą internetiniame tinklapyje, skirtame nepriklausomai automobilių dalių rinkai IAM.

Kitas vystymosi etapas, reikšmingas IAM rinkai – tai naujas europinis platinimo centras, įsteigtas Olandijoje, Tilburgo mieste. Ši lokalizacija suteikia 72% daugiau pardavimo vietų nei ankstesnė, kur telpa 51% daugiau palečių, todėl galimas greitesnis ir patikimesnis pristatymas. Naujas sandėlis tiekia pramoninius ir standartinius guolius automobiliams Europos, Rusijos ir Turkijos, taip pat ir Artimųjų Rytų  klientams.

Padidėjus IAM rinkos veiklai, NSK intensyviai ieško galimybių plėtoti EMEA regione (Europa, Artimieji Rytai, Afrika)  platinimo tinklą. Dėl to bendrovė sudarė ilgalaikius platimo susitarimus su pasirinktais partneriais, kurie supranta vietines rinkas ir gali teikti paramą bei paslaugas klientams.

Daugiau informacijos galima surasti puslapyje www.nsk-autoaftermarket.com .

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!