„Denso“ pristato papildytą generatorių ir starterių asortimentą

25 birželio 2014, 23:32

„Denso“ papildė generatorių ir starterių asortimentą naujiems „Audi“, „Fiat“, „Ford“, „Hyundai“, „Land Rover“, „Toyota“ ir „Volvo“ automobiliams.

Liepą antrinę atsarginių automobilių detalių rinką papildys penki nauji starterių ir 25 nauji generatorių pasiūlymai. Po šio papildymo šios grupės detalių „Denso“ pasiūla bus sudaryta iš 284 numerių, kurie apims 3982 detalių pasiūlymus skirtus 7,2 mln. automobilių.

– „ Naujų automobilių pardavimas Europoje nuolat auga. Investuojant į antrinę automobilių atsarginių detalių rinką užtikriname esamiems ir būsimiems klientams geriausią generatorių ir starterių pasiūlą“ – sako Pieter Prins, „Denso“ gamybos vadovas.

Starterių ir generatorių papildymo programa apima (AE) tipo starterius, starterius su dviguba rite (TS), PE tipo starterius, bei start – stop tipo starterius su dviguba rite – įvesta į rinką 2012 metais „Volkswagen Bluemotion“ tipo automobiliams. Tarp generatorių yra ir generatorius skirtas BMW (DAN1040) įvestas į rinką 2012 metais BMW serijos automobiliams: E81, E82, E90, E91, E92 ir E93.

Kiekviena „Denso“ atsarginė dalis yra visiškai nauja ir supakuota į naują dėžutę. Informaciją apie „Denso“ dalis galite rasti ir „TecDoc“ kataloge, kuris bus atnaujintas liepos mėnesį.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!