„Firestone“ įvedė į rinką HP tipo padangas SUV visureigiams

18 birželio 2014, 21:28

„Bridgestone“ pranešė, kad „Firestone“ sukūrė padangas „Destination HP“ skirtas „crossover“ arba SUV tipo automobiliams. Vidutinės kainos rinkos segmentui sukurtos padangos pagamintos taip, kad užtikrintų didelį kilometražą bei sukibimą esant šlapiai kelio dangai ir stabilumą visomis oro sąlygomis.

 „Firestone Destination HP“ užtikrina net 35 proc. didesnę ridą neprarandant jokių saugumo savybių. Sportinis protektoriaus raštas buvo suprojektuotas užtikrinant puikų sukibimą ir trajektorijos išsaugojim

ą posūkiuose. Padangos šonuose esantis raštas buvo optimizuotas šlapiai kelio dangai, o vidurinis padangos raštas sukurtas taip, kad garantuotų sukibimą esant sausai kelio dangai. Padangos karkasas buvo sukurtas taip, kad užtikrintų stabilumą ir atsparumą nusidėvėjimui.

Padangos „Firestone Destination HP“ Europos padangų žymėjimo sistemoje sukibimo srityje gavo B žymėjimą, šis žymėjimas buvo suteiktas visų penkių išmatavimų padangoms įvestoms 2014 metais į rinką. Padangos taip pat gavo žymėjimus nuo C iki E kuro taupymo bei nusidėvėjimo srityse. „Firestone Destination HP“ padangų modelis yra parduodamas visoje Europoje nuo 2014 metų gegužės mėnesio. Šios padangos yra 16 ir 17 colių skersmens, abu padangų tipai kartu turi 10 išmatavimų.

Atnaujintą modelį galima bus pasirinkti ir atnaujintame „Firestone“ internetiniame puslapyje, kuris debutiuos šią vasarą.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!