Naujas „ZF Aftermarket“ padalinys

30 spalio 2017, 9:52

Naujasis „ZF Aftermarket“ padalinys atitinka šiuolaikinius rinkos poreikius ir siūlo platų produktų ir paslaugų asortimentą. Firma pasirengusi ateities išbandymams antrinėje rinkoje. 

Peter Rothenhöfer yra „ZF Aftermarket“ Lenkijoje atstovybės direktorius nuo 1992 m. Jis vykdo daugybę darbų, susijusių su komercine veikla ir techninėmis konsultacijomis.

– Mes ryžtingai siekiame sukurti geriausius santykius su klientais, pateikdami jiems patrauklius pasiūlymus. Ateityje mes prisitaikysime prie kintančių rinkos poreikių. Mes matome daugybę iššūkių, tokių kaip 2018 m. naujos [pro]Tech koncepcijos įvedimas į rinką, kuri mano nuomone taps mūsų vizitine kortele, – paaiškina Peter Rothenhöfer.

Peter Rothenhöfer vadovauja „ZF Aftermarket“ verslui Lenkijoje, Čekijoje ir Slovakijoje. Jis bendradarbiauja su  Andreas Deuber, nepriklausomos rinkos priežiūros paslaugų tiekėju Šiaurės, Centrinėje ir Rytų Europoje.

– Mūsų prekės ženklai yra įmonės įsipareigojimas kurti naujus produktus. Mes stengiamės išlaikyti šį statusą, o mūsų klientai gauna aukščiausios kokybės produktus, suteikia jiems konkurencinį pranašumą rinkoje ir didina pardavimų pajamas, – pabrėžia Andreas Deuber.

„ZF Aftermarket“ siūlo atsargines dalis: „SACHS“ (amortizatoriai, spyruoklės, sankabos), „LEMFÖRDER“ (pakabos, vairo ir stabdžių sistemos dalys, gumos-metalo dalys), „TRW“ (vairo sistemos dalys, pakabos ir stabdžių sistemos dalys), o taip pat „ZF“ markės dalis (greičių dėžės dalys bei tepalų komplektai).

„Aftermarket“ apyvarta siekia 3 mlrd. eurų, visame pasaulyje, firmoje dirba 8000 kvalifikuotų darbuotojų 120 vietovių su 650 paslaugų partneriais.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!