„Goodyear Wrangler DuraTrac“ padangos eilinį kartą triumfuoja „Off Road“ žurnalo apklausoje

25 spalio 2017, 19:06

„Goodyear“ tęsia savo sėkmės istoriją „Off Road“ žurnalo skaitytojų reitinge. Šių metų balsavime, penktą kartą iš eilės,  „Wrangler DuraTrac“ padangos buvo išrinktos geriausiomis.

Rinkėjai rinko savo vieną mėgstamiausią produktą iš vienuolikos. Amerikos padangų koncernas gavo daugiausiai, net 21,3% balsų. Plebiscite dalyvavo 20 tūkstančių žmonių. Skaitytojų buvo prašoma išrinkti geriausias padangas ir geriausius visureigius.

„Goodyear Wrangler DuraTrac“ padangos, suprojektuotos sunkioms važiavimo sąlygoms, išsiskiria universalumu ir ilgaamžiškumu.

– Šis apdovanojimas mums yra ypač svarbus, nes „Off Road“ skaitytojai yra tikri ekspertai ir turi aukštus reikalavimus padangoms. Pergalė parodė, kad „Wrangler DuraTrac“ patenkina jų lūkesčius, – sako „Goodyear“ rinkodaros direktorius Mike Rytokoski.

„Off Road“ skaitytojai nuo 1982 metų turi ilgametę tradiciją apdovanoti geriausius visureigius.  Apdovanojimas už geriausias padangas atsirado prieš penkerius metus ir nuo pat pradžių tą apdovanojimą gauna „Goodyear“ padangos.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!