„Valeo“ salonų filtrai

21 gegužės 2014, 22:58

Alergija – nenormali žmogaus imuninės sistemos reakcija į medžiagas ar veiksnius, kurie paprastai gerai toleruojami ir laikomi nepavojingais žmogaus sveikatai.

Du alergenų veikimo etapai:

• antikūnų gamyba;

• alerginė reakcija.

Kuo ilgesnis poveikis, tuo sunkesni simptomai

Visą laiką, kurį alergenai veikia žmogų, organizmas gamina antikūnus, kurie, susijungę su antigenu, skatina įvairių medžiagų išsiskyrimą, sukeliantį uždegiminius procesus, pasireiškiančius, pvz., sloga ir ašarojimu.

Siekiant sumažinti alergijos požymius, taip pat apsisaugoti nuo būsimų alergijų, rekomenduojama sumažinti alergenų poveikį.

Didelį vaidmenį mažinant šį poveikį atlieka kondicionavimas ir salonų filtrai. Važiuodami neatidarykite automobilio langų; naudokite kondicionierių. Reguliariai keiskite kondicionavimo sistemos salono filtrą. Dabar pristatomas inovacinis Europoje „Valeo“ salono filtras „ClimFilter™ Supreme“, kuris neutralizuoja alergenus, leidžia efektyviai apriboti alergenų tankį automobilio salone.

Net patys efektyviausi standartiniai dulkelių filtrai bei filtrai su aktyviąja anglimi nėra pakankami alergenų dulkelėms filtruoti:

• Filtro sulaikytos dulkelės laikui bėgant yra išlaisvinamos.

• Sulaikytos dulkelės skleidžia savo alergenus į transporto priemonės salono vidų.

„Valeo“ sprendimas – papildomas polifenolio sluoksnis ant filtro. Inovacija ir koncepcija, kurią „Valeo“ pasiūlė 2005 metais Japonijoje.

Produkto veikimas:

• Stabdo alergenų poveikį transporto priemonės viduje.

• Sulaiko ir neutralizuoja iš išorės patenkančius alergenus pirmajame filtro paviršiuje.

Dulkelės, alergenai ir salonų filtrai

Šiuo metu rinkoje esančių salonų filtrų gamintojai ne kartą pabrėžia filtrų gebėjimą išgaudyti ore esančias dulkeles. Tačiau standartiniai dulkelių arba anglies filtrai nėra iki galo veiksmingi kovoje su alergenais. Dulkelės nuo 6 µm iki 100 µm yra sulaikomos standartiniuose filtruose. Tačiau, laikui bėgant, šios sulaikytos dulkelės gali skleisti alergenus, kurie patenka į salono vidų. „ClimFilterTM Supreme“ – tai veiksmingas sprendimas, užtikrinantis dvigubą poveikį alergenams.

Sulaiko alergenus filtro paviršiuje

Pirmą kartą Europoje, pasitelkdama gamybinę patirtį, „Valeo“ patentavo inovacinius salonų filtrus, kurie buvo suprojektuoti rūpinantis Jūsų patogumu ir saugumu. „Clim-FilterTM Supreme“ yra naudingas tiek vairuotojams, tiek keleiviams. „ClimFilterTM Supreme“ užtikrina visišką apsaugą ištisus metus (žiedadulkių sezonai gali skirtis, priklausomai nuo regiono ir klimato).

Aukšto efektyvumo salono filtras yra būtinas ne tik kondicionavimo sistemai, bet ir vairuotojo bei keleivių patogumui ir saugumui. Todėl „Valeo“ rekomenduoja reguliariai keisti filtrą „ClimFilter™ Supreme“ kas 15 000 km arba kartą per metus. Be to, rekomenduojame uždaryti langus, kad išvengtumėte alergenų patekimo į transporto priemonės salono vidų.

Patogumas ir saugumas

Alerginio rinito požymiai: čiaudulys, niežulys, akių ašarojimas, sloga, pasunkėjęs kvėpavimas, nuovargis, suirzimas ir galvos skausmas – tai ne tik nepatogumo šaltinis, taip pat jie gali smarkiai sumažinti vairuotojo koncentraciją.

Pavyzdžiui, čiaudėdamas, esant 80 km/val. greičiui, vairuotojas įveikia 25 metrų atstumą užmerktomis akimis (tyrimas publikuojamas vokiečių automobilių klubo „AVD“). Alergijos kamuojamų asmenų sukeliamo kelių eismo įvykio tikimybė yra 30 % didesnė nei kitų vairuotojų (duomenys publikuojami Amerikos astmos, alergijos ir imunologijos akademijos).

Salonų filtrai, pagaminti naudojant tris naujas technologijas, tiekiami naujoje, lengvai įsimenamoje pakuotėje, apsaugo nuo:

• kietųjų dalelių (žiedadulkės, dulkės, sporos, bakterijos, suodžiai…);

• kenksmingų dujų (ozonas, azoto dvideginis, toluenas, butanas, sieros dvideginis…);

• nemalonių kvapų;

• alerginį rinitą sukeliančių alergenų patekimo į transporto priemonės saloną (alergenų neutralizacija).

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!