Dar geresnė kondicionavimo sistemų priežiūra geram klimatui užtikrinti

21 gegužės 2014, 22:57

„MAHLE Aftermarket“ plečia kondicionavimo sistemų pildymo įrangos asortimentą.

Dar visai netolimoje praeityje kondicionieriai buvo vidutinės ir aukštesnės klasės automobilių papildoma įranga, o šiandieną ši įranga tapo neišvengiama net kompaktinės klasės automobiliuose. Dirbtuvėms tai reiškia nuolatinį kondicionavimo sistemų pildymo ir remonto poreikio augimą ir su tuo susijusią nuolatinę kompetencijos didinimo būtinybę.

Rinkos potencialas kondicionavimo sistemų srityje bei Europos Sąjungos reikalavimų pakeitimai šaldymo agentų srityje pastūmėjo „MAHLE Aftermarket“ praplėsti kondicionavimo sistemų pildymo įrangos asortimentą. Papildomai prie firmos „Behr Service“ įrenginio „ACxpert 1000a“, skirto šaldymo agentui R134a, „MAHLE Aftermarket“ siūlo savo įrenginį „MAHLE ArcticPro

200yf“, skirtą šaldymo agentui R1234yf.

Jau nuo 2011 m. „MAHLE Aftermarket“ sėkmingai parduoda rinkoje firmos „Behr Service“ kondicionierių pildymo stotelę „ACxpert 1000a“, skirtą šaldymo agentui R134a. Ši kooperacija suteikia dvigubą naudą klientams: firma „Behr“ disponuoja įvairiomis kompetencijomis automobilių kondicionavimo sistemų srityje, o „Behr Service“ užtikrina platų kondicionavimo sistemų pildymo, priežiūros ir techninės paramos tinklą. „MAHLE Aftermarket“ gali pasiūlyti puikiai išplėtotą platinimo tinklą bei ilgametę pardavimų ir klientų aptarnavimo patirtį atsarginių dalių rinkoje, kurią dabar papildė kondicionavimo sistemų pildymo įrenginiai.

Naujiena „MAHLE Aftermarket“ produktų asortimente

2013 m. sausio 1 dieną firma MAHLE įsigijo įmonę „RTI Technologies“ – Amerikos gamintojas, kuris specializuojasi kondicionierių pildymo įrangos, skirtos servisams, gamyboje. Šiomis naujomis konstrukcinėmis bei gamybinėmis kompetencijomis skysčių pildymo, o ypač kondicionierių pildymo, srityje dabar naudojasi antrinė rinka: jau anksčiau buvo galima įsigyti šiuolaikišką ir kai kurių automobilių gamintojų jau aprobuotą prekės ženklo MAHLE įrenginį „ArcticPro 200yf“, skirtą kondicionavimo sistemoms, naudojančioms šaldymo agentą R1234yf, pildyti.

Firminių kondicionavimo sistemų bandymo įrenginių prieinamumas

Firmos „Behr Service“ kondicionavimo sistemų pildymo įrenginių „ArcticPro 200yf“ ir „Acxpert 1000a“ pardavimu užsiima iš kitų paslaugų žinomi firmos „MAHLE Aftermarket“ atstovai.

Siekdama užtikrinti kuo geresnę paramą servisams montuojant, eksploatuojant ir prižiūrint kondicionierių pildymo įrenginius, firma „MAHLE Aftermarket“ toliau plečia savo prekybos ir aptarnavimo tinklą.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!