Tradiciškai – pažangiausių automechanikų įvertinimas

13 gegužės 2014, 18:46

Praėjusiais metais įmonė „Inter Cars Lietuva“ pradėjo bendradarbiauti su Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla – gimė graži edukacinė veikla, skatinanti kelti būsimųjų automechanikų lygį ir vertinti šią svarbią profesiją. Ir, žinoma, būsimieji automechanikai taip skatinami dar labiau pasitempti ir geriau mokytis – prizus gavo trečiojo kurso pirmąjį pusmetį geriausiais pažymiais baigę moksleiviai bei profesijos mokytojas.

Geriausiai besimokantiems – vertingi prizai

Automechaniko profesija, be jokios abejonės, automobilizmo rinkoje labai svarbi, o kvalifikuotų darbuotojų dar kartais pristinga – tai matyti bendraujant su šios srities specialistais. Taigi „Inter Cars Lietuva“ turi gražią tradiciją – įmonės atstovai jau antrus metus yra kviečiami į Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos trečio kurso pirmojo pusmečio baigimo proga surengtą renginį ir apdovanoja tris geriausiais pažymiais baigusius moksleivius bei profesijos mokytoją. Ne išimtis ir šie metai. Vasario mėnesį įmonės „Inter Cars Lietuva“ atstovai, apsilankė mokykloje, pasveikino

visus pusmetį užbaigusius moksleivius bei profesijos mokytojus ir vertingais prizais – profesionaliam darbui skirtais įrankių rinkiniais – apdovanojo tris geriausiuosius: Tautvydą Tunkį, Aurimą Dudutį ir Arnį Danilevičių, taip pat geriausių rezultatų pasiekusį profesijos mokytoją Tadą Klevą.

Beje, dar rudenį visi moksleiviai buvo informuoti, kad pasiekę geriausių mokymosi rezultatų gaus socialinio partnerio dovanų, tad turėjo dar vieną paskatą pasitempti ir kuo geriau baigti trečiojo kurso pirmąjį pusmetį.

Dabar šie moksleiviai jau yra baigę profesinį mokymą mokykloje, jų laukia ne ką mažiau svarbus iššūkis – gamybinė praktika automobilių remonto įmonėse.

Teorija svarbi kaip ir praktika

Tokios nuomonės laikosi įmonės „Inter Cars Lietuva“ atstovai. Anksčiau būta kiek kitaip: didesnis dėmesys skirtas praktikai – darbui remonto dirbtuvėse. Dabar šie du dalykai – teorija ir praktika – yra bene lygiaverčiai ir labai susiję: svarbu išmanyti teorinius dalykus, kad paskui visa tai būtų galima sekmingai pritaikyti praktiškai. Automobiliai tobulėja, jų mechanizmai gaminami vis sudėtingesni, ir tai natūralu – tokias tendencijas diktuoja laikas ir tobulėjančios technologijos, taigi neapsieinama be kvalifikuoto, savo darbo išmanačio mechaniko. Kita vertus, save gerbiantis autoservisas, besistengiantis išlaikyti klientus ir savo prestižą, nenorės į darbą priimti nekompetetingo remontininko, jau nekalbant apie tai, kad nekvalifikuotas automechanikas gali pridaryti rimtų, netgi žmogaus gyvybei gresiančių, klaidų. Atrodo, tai savaime suprantami dalykai, tačiau dar kažkodėl dažnai automechaniko profesija nėra iki galo įvertinama ir suvokiama kaip be galo svarbi. Taigi įmonė „Inter Cars Lietuva“, siekdama, kad kvalifikuotų specialistų tik daugėtų, ir pradejo šią jau tradicija tapusią edukacinę veiklą.

Ateityje įmonė „Inter Cars Lietuva“ planuoja dar daugiau prisidėti prie būsimų automechanikų motyvacijos didinimo ir ketina automechanikų mokyklų rėmimo projektą plėsti ir Vilniaus, ir kitų miestų mokymo įstaigose.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!