Nauji „Bosch“ žvakių pavadinimai

8 gegužės 2014, 21:11

Visi automobiliai yra skirtingi ir kiekvienas iš jų reikalauja optimaliai priderintų uždegimo žvakių. Siekiant patenkinti šį reikalavimą, įmonė „Bosch“ siūlo tinkamą sprendimą, naudojant specialius lydinio elementus.

Nauji „Bosch“ žvakių pavadinimai

Naujų žvakių pavadinimuose pateikiama informacija apie elektrodo medžiagos ilgaamžiškumą ir kibirkštinio uždegimo kokybę. „Bosch“ uždegimo žvakių nauji pavadinimai:

• Bosch Platinum,
• Bosch Double-Platinum,
• Bosch Iridium,
• Bosch Double-Iridium,


 • Bosch Silver.
Žvakės „Bosch Platinium“ turi centrinį elektrodą su dilimui atsparios platinos priedu, žvakėse „Bosch Double-Platinum“ abu elektrodai yra iš platinos. „Bosch Iridium“ – žvakės su ilgalaikio naudojimo iridžio elektrodu, žvakės „Bosch Double-Iridium“ – su dvejais iridžio elektrodais.

Žvakės „Bosch Silver“ su sidabro elektrodu tinka didelio greičio motociklų varikliams. Kitos žvakės – su variu, be tauriųjų metalų, pavadintos tiesiog „Bosch“ (anksčiau buvo vadinamos „Bosch Super“ bei „Bosch Super plus“).

Taip pat yra pakeistos žvakių pakuotės – dabar jos bus parduodamos mėlynose pakuotėse. Ant pakuočių yra balta juostelė su „Bosch“ logotipu, kad būtų lengviau prekę atskirti iš konkuruojančių prekių. Ant pakuotės yra atspausdintas QR kodas, kuris suteikia galimybę atsisiųsti montavimo instrukcijas į telefoną. Siekiant palengvinti produkto identifikavimą, ant pakuotės yra atspausdinta didelė žvakės nuotrauka.

Nepakeisti liko kodai, žvakių panaudojimas bei EAN kodai. Šiuo metu žvakės yra parduodamos pakuotėse po 4 ir 10 vienetų. Tai reiškia, kad žvakių užsakymas vyksta taip kaip ir po senovei ir n

iekas nepasikeitė ir netgi yra lengvesnis, kadangi skirtingų rūšių žvakių pakuotės aiškiai skiriasi.


 Pirmąją uždegimo žvakę „Bosch“ pagamino 1902 m. Nuo to laiko žvakių konstrukcija nuolat tobulinama – naudojami naujoviški metalo lydiniai, o atstumas tarp elektrodų preciziškai tikslus. „Bosch“ atsarginių detalių rinkai tiekiami produktai yra tokios pačios kokybės kaip ir automobilių gamintojų naudojamos OE detalės. „Bosch“ žvakes naudoja visi pirmaujantys automobilių gamintojai – nuo „Alfa Romeo“ iki „Volkswagen“. 

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!