TRW jau rengiasi 2014 metų tarptautinei automobilių parodai

8 gegužės 2014, 20:44

Šiais metais tarptautinė automobilių paroda „Internationale Automobil-Ausstellung“ (toliau – IAA) vyks Hanoveryje nuo 2014-09-25 iki 2014-10-02 dienos ir bus skirta išskirtinai sunkiojo transporto rinkai. Tokios parodos Hanoveryje vyksta kas dvejus metus ir yra taip pat kas dvejus metus Frankfurte vykstančių lengvojo transporto rinkai skirtų parodų „Internationale Automobil-Ausstellung“ tęsinys.

Pernai vykusioje lengvųjų automobilių rinkai skirtoje IAA parodoje „TRW Automotive“ (toliau – TRW) pristatė technologiškai labiausiai pažengusias aktyvias, pasyvias ir integruotas saugumo sistemas, žengiančias pirmąjį žingsnį į pusiau automatinio vairavimo sritį. Tarp visų technologinių sprendimų parodoje buvo pristatytos pagalbinės vairavimo sistemos, tokios kaip TRW sukurta naujausios kartos vaizdo kamera S-CAM 3 bei radaras AC1000; išmanieji valdymo moduliai, tokie kaip „TRW Safety Domain ECU“ (SDE), kurie gali sujungti įvairias pakabos kontrolės ir vairavimo palengvinimo funkcijas; stiprintuvai, apimantys integruotas stabdymo kontrolės sistemas bei elektrinius vairo mechanizmo stiprintuvus; taip pat adaptacinės saugumo sistemos bei sprendimai, gerinantys gale sėdinčių keleivių saugumą.

Peter Lake, įmonės TRW vykdomasis direktoriaus pavaduotojas pardavimų ir verslo plėtros reikalams, paaiškino: „Automobilių sritis žengia į didelių permainų laikotarpį, nes rinka siekia šį dešimtmetį ir ateinančiais metais stipriai sumažinti kelių eismo įvykių aukų skaičių. Nors pažangios technologijos saugumo srityje jau kelerius metus naudojamos aukščiausios klasės automobiliuose, teisės aktai, organizacijos „New Car Asses sment Program“ populiarumo rezultatai, draudimo kompanijų raginimai bei vartotojų lūkesčiai nulemia tai, kad šie technologiniai sprendimai yra diegiami įvairiausių klasių automobiliuose.

Šiuolaikinės technologijos tampa vis pažangesnės – jos ne tik įspėja vairuotojus, bet ir aktyviai dalyvauja kritinėse situacijose, padėdamos išvengti eismo įvykių arba sušvelninti šių įvykių pasekmes. Sukūrėme naujų technologinių sprendimų įgyvendinimo žemėlapį, kuris patvirtina mūsų siekius pereiti prie pusiau automatinio vairavimo sistemų: nuo pagalbinių įspėjimų iki važiavimo su funkcija, primenančia autopilotą – su vairuotoju, esančiu sistemos dalimi, bei sistemomis, kurios tam tikromis sąlygomis gali perimti transporto priemonės kontrolę.”

TRW pristatė kelias naujas saugumą gerinančias technologijas:

·       Naujausios kartos vaizdo kamerą S-CAM 3, pasižyminčią šešis kartus didesniu duomenų apdorojimo galingumu, lyginant su dabartine S-CAM kamera, ir didesniu našumu, daugybe naujų, pažangių funkcijų.

·       TRW sukurtus naujausios kartos radarus AC1000, kurie gali būti naudojami kliūtims iš transporto priemonės priekio, galo arba šono aptikti; šie radarai taip pat gali aptikti pėsčiuosius.

·       Naujausios kartos valdymo modulį „Safety Domain ECU“ (SDE), kaupiantį, apdorojantį aktualius duomenis ir gautų rezultatų pagrindu įjungiantį pažangias saugumo funkcijas.

·       Pasyvaus saugumo priemones ant galinės sėdynės sėdintiems keleiviams.

Lake apibendrina: „Firma TRW daugelį metų kuria technologijas, kurios atspindi automobilių gamybos srityje vyksiančias permainas, ir yra puikiai pasiruošusi masiniam pažangių saugumo sistemų įvedimui į rinką artimiausiais metais. Nuolat vykdome darbus, kurių tikslas – padidinti mūsų sistemų prieinamumą visoms automobilių klasėms ir visoms rinkoms taip, kad kiekvienas galėtų pajusti iš to išplaukiančią naudą.“

Gali būti, kad šiais metais vyksiančioje IAA parodoje lankytojai galės susipažinti su naujais TRW sprendimais, skirtais sunkiojo transporto rinkai.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!